top of page

TÝDEN 29.7. – 4.8.2019 - OTOČENÍ

Zdravím Vás v dalším týdnu, u pravidelného článku s předpovědí dle Vašeho výběru! Dobré ráno!


Nacházíme se již v 31. týdnu roku 2019. Numerologicky je tento týden pod vibrací čísla 4, která symbolizuje potřebu udržet vše, tak jak je. Nejlépe bez nějakých větších nepříjemností a změn, neboť 4 znamená potřebu jistoty a stability. V tarotu je toto číslo spojeno s kartou CÍSAŘE, který se někdy prostě nechce smířit s tím, že něco nebude podle něj. Ne nadarmo se o lidech s životním číslem 4 říká, že jsou pod velice těžkou životní karmou, neboť se v minulých životech nesmířili se ztrátami a plány, které nevyšly. Duše se do životního čísla 4 narodí, aby se tento život naučila s pokorou přijímat boží rozhodnutí, ať už jsou to blízká úmrtí kolem, krachy, životní prohry, ztráty práce, podnikání, partnerů či dětí. Tyto duše se mají naučit jedno – poznat, kdy je důležité se snažit o změnu a kdy prostě jen přihlížet a pokorně přijímat.


Tento týden, jak už jsem Vám výše napověděla, bude o učení se přijímat. O připomenutí, že si pro nás osud přichystal velkolepé plány a my bychom mu to neměli kazit. Samozřejmě, ne vše je v boží moci, v mnoha okolnostech máme na výběr. Ale my se musíme naučit poznat kdy. Kdy je čas snažit se o změnu, snažit se jít a bojovat, a kdy je zase chvíle, kdy nesmíme dělat vůbec nic.


Tento týden se budete nacházet v nejistotě. Nebudete vědět, co je úděl boží a co úděl Váš. Budete tápat, kam až zajít, co všechno pro své plány udělat. Proto ani karty, které tento týden padly nejsou náhoda. Všechny tři mluví o našich životech, které se aktuálně mění a my máme nejlépe jen pozorovat a nepodnikat žádné velké kroky, žádné velké rozhodnutí, protože by nejspíše nepadlo na úrodnou půdu. Nemáme se bát nechat si věci uležet, svá rozhodnutí dobře promyslet a jen pozorovat co se bude dít dál. Je možné, že se situace vyřeší sama. Že nebudeme muset tlačit na dveře, aby se otevřely, protože když počkáme, dost možná se pak lehce otevřou sami. A náš první krok bude úplně jiný než kdybychom do nich vlítli silou. Držím palce Vám všem! Tento týden to bude chtít velkou pokoru. 

1. NIC


První karta vytažených karet se nazývá NIC a její obrázek je někdy trošku zavádějící. Tato karta nahání často u výkladů strach, ale to není vůbec potřeba. Skrývá se v ní totiž velice důležité poselství. Říká, že někdy, i přes to všechno, co se aktuálně děje, se občas vyplatí do NIČEHO nezasahovat a nechat být. NIC neřešit a NIC nedělat. Nechat věci, ať se sami dějí, ať si sami sednou, ať se samo uděje. Karta ukazuje, že si zrovna procházíte, nebo cítíte, že procházet budete, nějakou novou životní etapou nebo nějakým novým uvědoměním. Aby se vše ale správně nastavilo, je dobré se distancovat od spřádání plánů, jak to všechno bude dál a lajnování si dalších kroků. Byly by zbytečné, neboť tato karta říká, že se nyní neděje podle Vás, ale podle Božího plánu a Vy ho máte pouze respektovat a do ničeho nestrkat prsty. Jen by se Vám to mohlo celé zkomplikovat. Ne zjednodušit. Takže pro tento týden pozor a být trpělivý!2. BŘEMENO


Druhá karta se jmenuje Břemeno a vytáhl si ji každý, kdo aktuálně takové břemeno na sobě nese. Podívejte se na kartu, ten potrhaný a zmožený chudák jste v tuto chvíli Vy, respektive Vaše vnitřní já. Položte si otázku a upřímně na ní odpovězte - nepřipádáte si poslední dobou podobně jako on? Tak, jako kdyby od Vás všichni něco očekávali? Jako kdybyste se mohli přetrhnout a stejně to nestačilo? Nebo jako kdybyste se snažili všem vyhovět a oni to ani neocenili? Všechno a všechny s sebou teď vláčíte jako těžký bágl. A místo odložení přidáváte, aby to stálo opravdu za to. Tento týden se objeví mnoho příležitostí nakouknout do pytle a probrat se tou zátěží, kterou paradoxně nechcete pustit. Takže, co tu máme? Starosti typu - co se stane, když nevyhovíte, nebo co se stane, když se nebudete chovat podle představ ostatních. Pseudolaskavé obavy o druhé, které Vám nedají spát a Vy radši za ně vše vykonáte a převezmete na sebe. Hlavně, aby už byl klid. Ale je to správně? Otázka týdne je tedy jasná: opravdu se chcete ploužit životem s hlavou skloněnou pod nánosem strachu, ušlechtilých obav a povinností ostatních nebo raději necháte Vesmíru a těm ostatním to, co jim patří a budete se se stejnou intenzitou starat o své vlastní štěstí? Přemýšlejte o tom. Chce to si své břemeno pojmenovat a nechat ho jít po svých.3. UZDRAVOVÁNÍ


Třetí karta nacházející se přímo napravo Vám přináší jednu důležitou informaci – uzdravujete se. Vaše srdce se uzdravuje, Vaše tělo se uzdravuje, Vaše duše se aktuálně uzdravuje. I když to tak možná nemusí ani vypadat, opak je pravdou. Všichni, kdo jste si kartu vytáhli ji vnímejte jako požehnání. Tato karta je energie léčení, říká, že procházíte možná obdobím, které není jednoduché, neboť se věci nedějí podle plánu. Možná jste se dozvěděli něco, co Vás mrzí, možná přišel moment, kdy se stydíte za své činy či slova. Možná, že si právě teď připouštíte, kým jste byli nebo kým jste. Možná, že se dozvídáte informace, které bolí a tíží. Možná Vám dochází, že to, co jste žili končí a je pro Vás připravena nová životní etapa. Tato karta je léčivá, protože ukazuje na to, že abyste mohli být zase zdraví (fyzicky, duševně), je potřeba uvědomění, pochopení a potom jen nechání, ať se věci sami udějí. Možná jste své bolesti, obavy, otázky potlačovaly tak dlouho, že se teď nepříjemně linou ven. Dovolte si tento týden proto poodstoupit od svých osobních křivd a dramat a zahledět se na svět kolem sebe jinýma očima. Oprostěte se od neustálého hodnocení situací a druhých lidí a naprosto otevřeně zkuste akceptovat, že vše, co se Vám nyní děje, je pro Vaše zahojení. Nevadí, že tomu v tuto chvíli nerozumíte, nevadí, že jste si to představovali úplně jinak. Přijměte vše jako svrchovaný důkaz té nejvyšší péče. Dovolte si odpustit si, odpustit druhým a nechat, ať probíhá samo léčení. Bez Vašich zásahů.


Autor: Tereza

Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page