top of page

TÝDEN 7.10. – 14.10.2019 - OTOČENÍ


Krásné pondělní ráno! Vítám Vás u pravidelné týdenní předpovědi dle Vašeho výběru!

Nacházíme se v měsíci říjnu, ve 41. týdnu roku 2019. Tento týden vypadly karty, které vypadají na první pohled negativně, těžce, nenechte se však zastrašit. I tyto nepříjemně působící karty v sobě skrývají poučné poselství, nezastírám však, že týden bude těžší než ty ostatní.

Každý začátek má moc rozšířit naše vědomí, aby však mohlo cokoli nového začít, je nutné, abychom se očistili od všeho starého. Události, lidi, výzvy a příležitosti, které se nám aktuálně promítají do života nám mají pouze připomenout, jak je důležité znát své touhy, představy o sobě samých i svůj životní styl, protože jedině tak se můžeme i stát tím, kým chceme být - sami sebou. A proto si tento týden položte otázku – znáte se? Víte všechny své touhy a potřeby? Co je pro Vás v životě důležité a co jste schopni oželet? Tento týden bude ve znamení zkoušek. Jak jste si již podle vytažených karet určitě všimli, tento týden budeme zažívat přesně ty typy zkoušky, které nám nejdou zvládnout a opakují se stále dokola. Někdo bude trénovat svou trpělivost, někdo zase hrdost a sebejistotu, jiný třeba to, jestli se umí postavit druhým a obhájit své názory a potřeby. Každý si zažijeme přesně to, co nezvládáme, v čem se točíme pořád dokolečka.

Tento týden bude náročnější než ty ostatní, nicméně s aktuálními energiemi máme možnost přijít na to, kde jsme se zasekli a co nám brání ve vyjetí. Minulý týden se staly poměrně zásadní, planetární změny, které od tohoto týdne pocitíme naplno. I přes to, že se snažíme vyhýbat jakýmkoli hádkám a konfliktům, chvilkama se neudržíme a budeme mít potřebu si do druhého rýpnout, ukázat, co je správně a co naopak špatně. Naše hodnocení bude silnější než dříve, hodnotit budeme téměř všechno. Kolegyni, která je nevkusně oblečená, pokladní, která je nepříjemná, přítele, který nám nerozumí a nechápe, kamarádku, která je naivní, když zůstává ve vztahu, který je pro ni očividně nešťastný. Na vše budeme mít názor a nic neujde našemu zkoumání a hodnocení. Aby ne, planetě myšlenek a komunikaci Merkur vládne vodní Štír, který nás vede k analyzování, hledání, zkoumání, ale také hodnocení a rýpaní. Dejme si tento týden pozor, abychom neříkali co nám nepřísluší, abychom se nestavěli do role soudce, který má určeno co je pro druhého správné a co nikoli. Zameťme si nejdříve před svým vlastním prahem a soustřeďme se na svůj vlastní život a nerozebírejme životy ostatních. Vlivem rozjetého Pluta, který souvisí s tajemstvími, nevědomými vzorci či podvědomím budeme vystaveni, jak už jsem zmínila výše, přesně tomu, co neumíme zvládat. Objevují se situace, které nám zrcadlí nezvládlé. Toto vše navíc umocní úterní přechod planety lásky Venuše do znamení Štíra a nedělní Úplněk ve znamení Berana. Naše šance změnit špatné je velmi silná, a proto nás energie vedou a směrujou do nepříjemných situací, které pouze poukazují špatně opakující vzorec/postoj. Zaměřme se tento týden na to všechno, co se nám opakuje, buďme pozorní k tomu, co pořád dokola řešíme. Co nás na druhých štve? Co nám na nich vadí? Energie neslouží k tomu, abychom rýpali, ale abychom skrze druhé poznali sami sebe a uvědomili si své chyby. Uvědomme si, že druzí jsou pouze naším odrazem, zrcadlem, které nám pomáhá stávat se ještě lepším a uvědomělejším člověkem. Co si budeme povídat - někdy jsou emoce opravdu silné a v danou chvíli se nám nechce být hned uvědomělým a moudrým. Přes svou bolest nedokážeme být v klidu, to je zcela normální a přirozené. Důležité je, abychom se potom k tomu všemu vrátili a nezametávali pod koberec. Týden přeje nejen řešení a vynášení na povrch, ale také vlivem planetárních konstelací uzdravování a nastavování jinak.

Tento týden tedy pozor na hodnocení druhých a jejich života, pozor na rýpání a šťourání, a taktéž na zametání problémů pod koberec. Tento týden je dobré postavit se všemu nepříjemnému a zvládnout dobře svou následnou reakci.


 

1. CESTA

První karta se nazývá Cesta a vytáhl si ji přesně ten, kdo si má přečíst informace o tématu KARMY a ŽIVOTNÍCH LEKCÍCH. Život je neustále se měnící kontinuum. Život je putování, život je cesta sama o sobě, ani ne tak o dosažení nějakého bodu, nějakého cíle, ale o cestě samotné. A toto karta připomíná, že tak jako Vy, tak i ten před Vámi, za Vámi, vedle Vás je jako každý aktuálně na cestě. Na té, která znamená poznávání, zkušenosti skrze pozitivní zážitky, ale i ty negativní. Touto kartou si máte uvědomit, že někdy je prostě hůř a někdy zase líp. Nic v životě není náhoda a vše se děje z nějakého důvodu. To, že ten důvod zrovna nevidíte neznamená, že žádný není. Naopak. Prostě ho ale akorát zrovna neumíte vidět. Ale když se budete snažit, odhalíte ho. Vše je o postupném odkrývání a také o postupném pochopení. Tento týden máte sebou nechat tyto slova projít. Nechat své oči přejíždět po těchto řádkách a uvědomovat si hloubku a sílu každého slova, které Vám přináší informaci. A buď s Vámi bude rezonovat nebo ne, kažopádně jak jsem psala výše, z nějakého důvodu tento horoskop čtete a něco si z něj máte vzít. Tento týden pro Vás bude o uvědomování si své cesty, o uzavření některých témat a oblastí, o ujasnění si, co vlastně chcete. Také o tom, že každá cesta má své křižovatky a zakoutí, která nejsou příjemná. Ale díky nim můžete být silnější, uvědomělejší a mnohem více vědomější. Tato karta většinou připomíná, že uzavíráte důležitou kapitolu v životě. Došli jste možná do cíle, který jste si určili nebo Vám ho osud určil a nyní je čas se opět posunout a přivítat nové. Tento postoj otevřenosti a přijetí přiláká do Vašeho života nové přátele i zkušenosti. Nebraňte se změnám. Jsou v životě důležité, aby Vás posunuli opět tam, kde máte být.

2. VINA

Druhá karta se jmenuje Vina a jak už její název sám napovídá, vytáhl si ji přesně ten, pro koho je aktuální téma VINY a SEBEOBVIŇOVÁNÍ. Vnitřně se možná vracíte zpět k prožitým situacím a přemýšlíte, zda bylo Vaše rozhodnutí správné či zda máte se všemi lidmi kolem sebe čistý vztah. Tento pocit, který se tento týden může objevit, je spíše spojován s námi samotnými, než s druhými. Vaše vnitřní já má pocit, že za něco může. Že možná nebylo tak moc fér, jak se tváří, že se také možná zachovalo nesprávně a v tu chvíli nevhodně. Tyto pocity jsou pocity tíživé, bolestné a kolikrát i hluboko zasuté, protože je s nimi spojen pocit studu a porážky. Pokud tomu opravdu tak je a Vy po svém zapátrání zjistíte, že se opravdu cítíte špatně za svá některá slova a činy, uvědomte si v první řadě, že tyto pocity jsou naprosto přirozené. Dále si uvědomte, že právě chybami se nejvíce učíte a nemá příliš cenu se trestat za něco, co už stejně nevrátíte. Mnohem lepší a rozumnější je, se nad danou situací zamyslet a říct si: "ano, mohlo to být lepší," ale také si uvědomit, že důležitá je především naše zkušenost. A to, zda toto „naše nesprávné“ znovu zopakujeme, protože pokud ano, už to není chyba ale naše volba. Poučte se ze svých chyb, uvědomte si, co jste mohli třeba udělat/říct lépe, ale jděte od toho. Tyto pocity velice rychle vedou k nemoci těla, a to je vážně zbytečné. Takže reflexe, ale i s odpuštěním. Ostatním a sobě.

3. VYČERPÁNÍ

Tak přátelé, a tady pozor! Třetí, poslední karta přináší důležité poselství, které byste si měli vzít opravdu k srdci. Má název Vyčerpání a už to, čeho se bude týkat, dost vypovídá. Vyčerpání není nespravedlivé a není to zrovna něco, co bychom měli přehlížet. Vyčerpání je jasnou informací, že něco děláte špatně. Že jste nejspíše věnovali energii něčemu, co nemá dál pokračovat, nebo někomu, komu neměla být energie dána. Také je to informace, že neumíte pracovat se svou energií a že můžete dělat stále dokola tu samou chybu – jedete na 100%, přidáte, stále je to podle Vás málo, super, jedete rychle, chválíte se, jak to zvládáte a najednou bum – náraz. Něco nechcete vidět, něco si nechcete připustit, možná to, že je potřeba svůj zbytek energie prostě obrátit jiným směrem nebo jen zvolnit. Bohužel - neuvěříte nikomu, kdo Vám bude radit, že vzdát se dříve je úlevné a bezpečné, musíte sami padnout, abyste zjistili, že nemusíte nic a máte ke všemu přístup. Dodejte si odvahu a celý týden se vědomě pozorujte. Sledujte, do čeho investujete energii a co Vás vyčerpává. Možná budete překvapeni, co všechno je ve Vašem životě přes čáru a jak přirozené je pro Vás cpát energii někam, o čem si stále dokolečka tvrdíte „to bude dobré, za chvíli se to zlepší, ještě to počká, ještě to nepraskne.“. Cílem není s tím okamžitě přestat (a pravděpodobně toho nejste v tuto chvíli ani schopni), ale poznat Pravdu a přestat si nalhávat, že něco musíte nebo naopak nemůžete, že něco nejde, když ve skutečnosti JEN nechcete.

Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page