top of page

TÝDENNÍ PŘEDPOVĚĎ (10.4. – 16.4.2023)


Krásné úterní ráno! Vítám Vás u pravidelné týdenní předpovědi!


Máme za sebou Velikonoční týden a oslavy, od dnešního dne opět vzhůru do pracovního procesu. Za námi je také Novoluní v Beranu, které přeje novým začátkům v proměně naší osobnosti. Stále ještě se máme zaměřovat se na vše, co toužíme ve svém životě posunout, zamyslet bychom se měli nad tím, kam ve svém životě směřujeme a jak si svůj život užíváme. Zda jsme v něm sami sebou nebo tím, kým nás chce mít okolí. Položit bychom si měli otázku, zda si umíme dupnout a říct NE, když se nám něco nelíbí a zda zkoumáme, jak máme nastavené hranice ve vztazích s druhými lidmi.


Slunce se nám jinak pohybuje v Beranu, nachází se tam i Jupiter, tudíž jsou otevřené konstelace, které napomáhají poznání sebe samých a rozlišení co jsou nároky společnosti, rodiny, partnerů, šéfů a co si přejeme my.


Merkur a Venuše se pohybují v Býku, ale druhá jmenovaná se přesunula dnes ráno před 7 hodinou do vzdušných Blíženců. Blíženci jsou 3. znamením zvěrokruhu, kterým vládne Merkur a element vzduchu, stejně tak jako Vodnářům a Váhám. Když nám stojí Venuše právě ve znamení Blíženců, býváme v tomto období velmi akční. Dalo by se říci, že dlouho nepostojíme na jednom místě. Bude nás lákat cestování, nové zážitky, společnost a také flirt. Ve svých vztazích budeme spokojeni pouze, pokud nám partner poskytne následující měsíc dostatek zajímavých podnětů. V případě, že se budeme nudit, hrozí frustrace. S Venuší v Blížencích také nastupuje období, kdy máme možnost poznání nových, zajímavých lidí a prožití velké legrace.Mějte krásný týden!


Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page