top of page

TÝDENNÍ PŘEDPOVĚĎ (12.9. – 18.9.2022)


Krásné pondělní ráno!


37.týden začínáme ještě stále s lunou, která se pohybuje ve vodních Rybách. Je však aspektovaná na Mars a to v kvadratuře, takže některé záležitosti se sice mohly otevřít, ale ne zcela dořešit. To nás velmi přirozeně stále tahá do našich emocí, které nemusíme mít zcela dvakrát pod kontrolou. Plácáme se v tom jedna radost. Když pak přejde luna do Berana a bude aspektovaná na planetku dávných zranění Chiron, naše potřeba věci konečně dořešit, vyříkat, nějakým způsobem je v sobě uzavřít bude veliká. K večeru tedy můžeme své záležitosti probírat ze všech stran, abychom už konečně měli klid.


Do toho se nám už od soboty celkem rozjel Merkur v retrográdu ve Váhách. Komunikace může stagnovat, být zamotaná, komplikovaná, dochází k nedorozuměním, ale na druhou stranu nás to bude táhnout do rozhovorů s druhými – všechny ty nedorozumění si vyříkat a opět uzavřít.


Úterý přechází luna do Býka, takže se může energie malinko uklidňovat, nemáme ani lunu aspektovanou na žádnou planetu.


To však nemůžeme tvrdit o středě, která nám opět vleje krev do žil. Je tomu tak proto, že se luna spojuje s Uranem, planetou revoluce, změny a rebelství. Řešení, potřeba se pohnout z místa nás může honit celý den. Pozor na netrpělivost a na tendence vyvíjet tlak. I přes větší logiku, kterou přináší Venuše v Panně, a kterou budeme více pociťovat, nás stejně mohou opět dohánět emoce.


Čtvrtek jsme stále pod Uranem, takže neklid může být stále přítomný, naše tendence věci vyřešit, vědět jak co je, nás může podněcovat k akci. Dobré je tuto energii využít spíše do sportu, při kreativitě, k nějakému pracovnímu projektu, k věcem, které chceme začít nebo naopak dokončit.


Stejně tak pátek. Když budeme umět energii dobře vybalancovat, může to být fajn den. Sobota a neděle pozor na hádky. Saturn, Mars a Slunce je silná energie, takže pocit, že jsme si o víkendu vůbec neodpočinuli, je pravděpodobný. Naštvat nás mohou i maličkosti, víkend může být dokonce i pracovní nebo hodně o přemýšlení.Krásný týden!


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page