top of page

TÝDENNÍ PŘEDPOVĚĎ (13.5 – 19.5.2024)


Krásné pondělní ráno! Vítám Vás u pravidelné, týdenní předpovědi!


Jak se máte? Jak zvládáte aktuální nebeské konstelace? Je to pěkná jízda, že? Těším se, až Vám o tom, co se z pohledu hvězd a planet děje, napíšu. Za mnou, tuším, je největší pracovní frmol roku - vlivem otevřených termínů na 2.polovinu roku je to vždycky hektické. Dělám si to i poměrně sama, objednávání by se určitě dalo zjednodušit skrze nějaký rezervační systém, kde byste se objednávali sami, jenže.. Tady tak trochu narážím na svého konzervativního Kozoroha. :) Potřebuji mít s lidmi osobní kontakt, potřebuji si s nimi osobně napsat, vidět je tváří v tvář. I zavedení online konzultací při covidu pro mě bylo nekomfortní a pořád kopu za osobní setkání, které je nade vše. Když nás ale dělí dálka nebo je něco urgentního, je lepší alespoň tato forma než žádná. Tak uvidíme, co bude za půl roku.. jestli zvednu kovy a vznikne něco jednoduššího na objednání pro Vás i pro mě. Vše je ve hvězdách.


Co se týče planetárních konstelací.. Velmi zjednodušeně, protože o tom chci napsat samostatný článek, jsme v období velkých přerodů. Vztahy se bortí nebo se začínají naopak scházet osudové dvojce, měníme práce, stěhujeme se, řešíme zdraví. Doba je zrychlená a má být. Není čas ztrácet čas. Tato doba, neboť se nacházíme už pravděpodobně nějakou dobu v období Vodnáře (psala jsem o tom zde), je o propojování se, nových technologiích, ale také poznání sám sebe. Je na to prostor a čas. Duše se potřebuji posouvat výš a ty které nechtějí, jsou k tomu tento čas vlivem transformačních událostí dotlačeni.


Slunce nám dojíždí poslední týden ve znamení zemského Býka a bude se přesouvat do Blížence. Jsme v období mezi Zatměními (jedno se odehrálo v dubnu a druhé bude v září) a to je čas, kdy vylézají ven naše temné stíny. To, co prostě nemá pokračovat, musí být ukončeno a neměli bychom chtít tvrdohlavě docílit opaku. Může se nám to vymstít. Proto opět vypadly krásně karty, které všechny hovoří o procesu, do kterého bychom neměli svou zatvrzelostí ale i strachu třeba ze ztráty zasahovat. Vše se děje jak má.


Všechny planety kromě Pluta, které vstoupilo do retrográdního chodu 2.5., jedou přímým směrem. Energie frčí, kámen nezůstává na kameni. Pokud chceme udělat změny, dělejme je teď. Od léta pojedou planety v retrográdu a to půjde těžko. Teď je čas. Tento týden jinak vstoupí Merkur do Býka, čeká nás třítýdenní organizace, plány a nastolení většího systému. Více v samostatném článku.


Mějte krásný týden!


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page