top of page

TÝDENNÍ PŘEDPOVĚĎ (15.5. – 21.5.2023)


Krásné pondělní ráno! Vítám Vás u pravidelné týdenní předpovědi!


Máme před sebou týden plný planetárních změn a přesunů, které nás ovlivní na následující týdny a měsíce. Když to vezmeme popořadě, první změna se týká planeta Merkur, která se dnes časně ráno otočila do přímého směru. Ještě chvilku potrvá, než pojede úplně přímo, pár dní se zdrží ve stínovém postavení, ale pak už konečně začnou věci fungovat tak, jak mají.


Za doby retrográdního Merkura (21.4. -15.5.) mohla drhnout technika, doprava, zpoždění na cestách, špatná komunikace s druhými, nepochopení se navzájem, hrozící problémy s vykonanými rozhodnutími.


V úterý nás čeká velká změna, protože Jupiter, planeta štěstí, hojnosti a morálky, se stěhuje již natrvalo do znamení zemského Býka, který vystřídal ohnivého Berana vládnoucí více jak rok. Naše pozornost půjde do oblasti majetku a financí. Na začátku se s nimi budeme učit pracovat, ale pak od podzimu můžeme své příjmy navýšit, vydělat nečekaně více peněz, výhodně investovat, celkově si k financím vybudujeme zdravější postoj a to se nám do života pozitivně promítne. Obecně to je také postavení, které celosvětově zklidní a stabilizuje ekonomiku a zkrotí inflaci.


V pátek se na obloze objeví Novoluní ve znamení Býka, které započne celou několikaměsíční éru tématu finance a majetek. Naše otázky by se měly týkat v tomto období toho jak vydělat, investovat, jak šetříme, utrácíme, za co a zda se nám naše utrácení financí nějak vrací.


V sobotu k večeru se přesune Mars do znamení ohnivého Lva, kde se zdrží až do 10.7. a pak se přesune do zemské Panny. Mars ve Lvu v tomto období nám opět vlije krev do žil. Mars v Raku byl takový lenivější, pohodlnější, Lev je akčnost, nápady, kreativita, zájem o to se bavit a něco zažívat. Naše energie bude skoro celé 2 měsíce nastavená na zážitky a dělání si radosti.


No a poslední přesun se uskuteční v neděli v krásný čas 09:09 ráno, a to Sluncem, které se z Býka přesune do Blíženců, kde se budeme pohybovat celý následující měsíc. Blíženci oslaví svá narození a nás čeká čas setkávání se s přáteli, příznivá doba pro studium a získávání nových informací.Mějte krásný týden!

Autor: Tereza

Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page