top of page

TÝDENNÍ PŘEDPOVĚĎ (18.7. – 24.7.2022)


Krásné pondělní ráno!


Tento týden se opět nudit nebudeme. Za sebou máme úplňkové dny, doufám, že jste je prožili ve zdraví a pohodě. Jak se tak koukám na své známé a upřímně i na sebe, Úplněk mě rozhodně chladnou nenechal. Bylo velmi zajímavé pozorovat, co všechno tato konstelace vytahovala a také jak jsme na to dokázali všechno reagovat. Ve spojení s Plutem to byla opravdu jízda. Jak vnímáte minulý týden Vy?


Jinak.. tento týden se také nudit nebudeme, čeká nás spousta planetárních přesunů. Hned dnešní den, při doznívající luně v Rybách, která se následně stěhuje do ohnivého Berana, náš čeká i přesun Venuše do znamení Raka. V lásce nás čeká přibližně měsíční období, kdy se budeme chtít se svým partnerem ještě více propojit a svou lásku možná i posunout na další úroveň. Rak chce cítit, že je milován, proto i my budeme pravděpodobně další měsíc toužit po partnerovo náklonosti, pochopení a společně stráveném času. Pokud partnera nemáme, povede nás to k přemýšlení nad tím proč vlastně a je možné, že nám to bude i dokonce líto, že nikdo kolem nás není. Pokud řešíme něco partnerského, zrovna toto období se z nás vytáhnou bolístky a zranění, které jsou s našimi partnerství spojena. Vše budeme ve svých vztazích vnímat mnohem více intenzivně.


V úterý se stěhuje zase planeta Merkur, která stojí za tím, jak komunikujeme či co děláme za aktivity, do Lva. Pod tímto znamením jsme více vášniví, temperamentní, zábavní a společenští. Chceme se v tomto období bavit a ne nudit, proto to tak bude během následujících 2 týdnů vypadat. Zároveň je zde snadné sklouznout do ega, myslet si, že náš názor je ten jediný správný, proto pozor na pýchu a domýšlivost.


Tento den se také stěhuje planetka Chiron, a to do retrográdu. Vytahují se naše zranění a nezpracovaná témata. Až do prosince vstaneme tváří v tvář tomu, co nás trápí a postupně to vše budeme vytahovat na světlo. S Chironem se vždy léčí, když je tato planetka v retrográdu, vracíme se zpět do doby, kdy se nám naše bolest stala a zpracováváme ji.


Poslední přesun se pak odehraje v pátek. Slunce se přestěhuje do znamení Lva, kde se zdrží další měsíc. Lvíci oslaví od pátečního dne svá narození.Krásný týden!


Autor: Tereza

Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page