top of page

TÝDENNÍ PŘEDPOVĚĎ (2.5. – 8.5.2022)


Krásné pondělní ráno!


Pondělí se nám spojuje luna s Merkurem v Blížencích. Merkur, planeta aktivit a komunikace, se přesunula o víkendu do Blíženců, takže budeme po dobu 2 týdnů komunikovat o sto šest, více přemýšlet, řešit a debatovat s druhými o všem možném. Blíženecká energie není tak tvrdohlavá jako ta v Býku, tudíž můžeme vykomunikovat mnohé, na druhou stranu je ale Blíženec znamení dvojjaké, tudíž se dá očekávat náladovost a urážlivost. V pondělí se nám ale hezky spojuje Jupiter, Venuše a Neptun, může přijít uvědomění, zpráva, něco, co nás chce posunout. V tento den i přechází planeta lásky Venuše do Berana. Naše vztahy následující měsíc zaplaví vášeň, flirty a touha.


Napěťovější mi pak připadá dle náhledu zbytek týdne. Úterý, středa a čtvrtek vlivem planety Mars a Černé luny (navíc luna stojí v Raku) nás to psychicky pohoupe. Nálada může být ovlivněná maličkostmi, dalo by se říci, že budeme mít tendenci k náladovosti a vztahovačnosti. Je dobré tyto dny nenaskakovat na všechno, co se nám bude honit v hlavě. V pátek a sobotu jsou energie podobné, ale může nám to přinést uvědomění, pochopení, všimneme si něčeho důležitého, co nám celou dobu unikalo.


Slunce jinak obecně putuje zemským Býkem, kde se zdrží až do 21. května. Naše pozornost by měla ještě následující cca 3 týdny směřovat ke stravě, k tomu co jíme, jaké typy potravin, od jakých značek, měli bychom více přemýšlet o tom kolikrát denně či jak rychle jídlo sníme. Protože je Býk i umělecky založen, mohou jít na povrch naše skryté talenty a dovednosti, můžeme si uvědomit, co nás vlastně baví, jaký směr a zájmy chceme do svého života začlenit, pocítíme chuť obklopovat se krásnými věcmi. Toto vše umocnilo už sobotní Novoluní pohybující se v Býku. Znamení Býka je v astrologii spojováno s materiální oblastí, penězi, majetkem, vytrvalostí, rozvahou, praktičností. I když nejste narození ve znamení Býka, můžete těchto příznivých, kreativních a plodných energií využít. Tento čas přináší energii uzdravení. Ať už se rozhodnete zlepšit své zdraví, změnit životní styl, ozdravit své finance, mezilidské vztahy, anebo zahájit nové aktivity či projekty, něco udělejte a buďte aktivní. I drobné změny povedou k celkovému zlepšení vašeho života.Krásný týden!


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page