top of page

TÝDENNÍ PŘEDPOVĚĎ (21.3. – 27.3.2022)


Krásné pondělní ráno!


Astrologicky jsme včera přivítali nový rok, Slunce se přehouplo z vodních Ryb do ohnivého Berana, který značí nový cyklus, oheň, vášeň, intenzitu a směr vpřed. Beran je bojovník, který nám vlije novou krev do žil, novou sílu a na rozdíl od Ryb, které vládly poslední měsíc, se neplácáme tolik ve svých náladách a pocitech, ale vše uchopujeme více rozumně a střízlivě. Emočně jsme se necítili minulé týdny možná úplně dobře, ale bylo to tím, že vládlo poslední, dvanácté znamení Ryby a tím i z nás odcházelo vše staré.


Jinak na konci tohoto týdne se přesouvá planeta Merkur, která stojí za tím jak komunikujeme či co děláme za aktivity z vodních Ryb do ohnivého Berana. Merkur v Rybách v nás otevřel mnohá témata a vedl nás hodně do hloubky. Měli jsme velice vážné rozhovory, řešili jsme situace, které nám díky této konstelaci nabízely nový úhel pohledu. Mohli jsme otevřít své oči, ale měli jsme možnost volby - nemuseli jsme. Ten, kdo je však otevřel a v tomto období si pospojoval mnoho puzzlíků, bude mít pro další měsíce vyhráno. Ten, kdo si stále vedl svou a nechtěl si přiznat chybu, pravdu někoho jiného nebo se jen trochu nad sebou zamyslet, v příštích měsících může narazit. Merkur v Rybách nám nabídl nový pohled na nás, na svůj život a na lidi kolem nás.


Merkur v Beranu v nás probudí ještě větší touhu jít naproti svým snům a přáním. Symbolem Berana je "JÁ" a pokud toto "já" není v extrému, může nám tato konstelace nabídnout další část nás samých. Mnoho nových aktivit se rozjíždí právě v působícím znamení Berana. Je to znamení, které dlouho nevydrží na jednom místě a má potřebu neustále poznávat a hýbat se. Naše aktivity mohou tedy nabrat úplně jiný směr, komunikace se stane jasnou, stručnou a bez zbytečných kudrlinek.


Velkou výhodou tohoto období je velice příznivá energie, která napomáhá změně našeho myšlení. Pokud budeme chtít a zaměříme se na ni, budou nám samy chodit nové, neotřelé nápady či informace jak na to, a to až do 11.4.Mějte krásný týden!


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page