top of page

TÝDENNÍ PŘEDPOVĚĎ (23.5. – 29.5.2022)


Krásné pondělní ráno!


Nacházíme se ve 21.týdnu roku 2022, který si pro nás přichystal několik hvězdných konstelací jejichž vliv zahýbe s našimi životy. Tento týden nás čekají tři přesuny planet ze znamení do znamení, plus koncem týdne budeme intenzivněji cítit energie pondělního Novoluní, které proběhne 30.5.


První konstelace nás čeká hned dneska, Merkur, planeta komunikace a aktivit se aktuálně pohybuje v Blížencích a v retrográdním směru. To znamená, že se toho spousta zpomaluje a táhne, věci nevychází tak, jak bychom si představovali. Dochází k zásadním rozhovorům, k potřebě si toho spousta vyříkat. V tomto zpětném chodu planeta zůstává, ale sune až do zemského Býka, kde zůstane až do 13.6. Se zpátečnickým Merkurem v Býku zažijeme pocit, že nejsme ukotveni, že potřebujeme najít pevnou půdu pod nohama. Zároveň mohou stagnovat věci spojené s bydlením – stěhování, koupě a prodeje majetků, utratíme příliš mnoho peněz, hrozí nevýhodné investice.


Ve středu se přesune Mars, planeta boje a překonávání překážek, do 1.znamení zvěrokruhu a to bývá většinou s asertivním, vášnivým a dominantním Beranem jízda. Zkalené vody se rozvíří, nerozhodní jedinci začnou jednat, vše se tak nějak více pohne kupředu. Na stranu druhou ale můžeme v následujících týdnech očekávat více hádek, vyjasňování, pěnící nervy a někdy až příliš rychlé akce, které mohou ztroskotat na naší netrpělivosti a nepromyšlenosti. Každý si začne uvědomovat sám sebe a dle toho také bude jednat. Tyto energie stoprocentně prospějí všem, kteří jsou nerozhodní, leniví, podřizující a vyčkávající ohledně toho, že je něco nebo někdo zachrání a vytáhne z problémů.


No a poslední výrazná konstelace týdne je sobotní přesun Venuše do znamení Býka. Venuše jako planeta lásky, vztahů, estetického cítění či uměleckého vyjádření, bude následující měsíc dávat do popředí naše bydlení, řešení majetku a financí. Jelikož je Býk domovským znamením Venuše, cítí se zde jako doma. Vztahy se harmonizují a vyrovnávají, vše dostává ten správný řád a systém. Další dny a týdny můžeme také více než kdy jindy cítit potřebu uspokojit své chuťové pohárky, ale také skryté touhy.Mějte krásné dny!


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page