top of page

TÝDENNÍ PŘEDPOVĚĎ (25.4. – 1.5.2022)


Krásné pondělní ráno!


Nacházíme se v 17.týdnu, který se odehrává pod energiemi sobotního Novoluní, které stojí tento měsíc v zemském Býku. Býk je 2.znamení zvěrokruhu, které souvisí s hodnotou, majetkem, financemi, ale také s bydlením či požitkářstvím. Pod energiemi tohoto znamení řešíme kde bydlíme a jak se tam cítíme. Řešíme také, jaký máme vztah k věcem, jak moc si vážíme věcí, které máme, jak se o ně staráme. Příklad: Koupíme si nové boty, líbí se nám, nosíme je, ale otázkou pak i je, jak se o ně staráme dál. Zda se snažíme udržovat je v původním stavu a dáváme si práci s jejich údržbou. Nebo naopak zda pak boty bez údržby nevyhodíme a nekoupíme si nové. Toto může být téma k zamyšlení. Zároveň je i tématem, jak hospodaříme s penězi. Jaký máme k penězům vztah, jak umíme šetřit, jakou pro nás mají hodnotu. V neposlední řadě budeme více řešit hodnotu svojí. Na kolik si sami sebe vážíme, jaký k sobě máme vztah, co všechno druhým dovolíme, jak pečujeme o své tělo a další vztahující se témata, která k této oblasti patří.


V pátek nám také přechází planeta Pluto do retrográdního směru. Pluto stojí za naším nevědomím, tajemstvím, podvědomými vzorci, kterými jsme ovlivňováni, zároveň je to i planeta transformace. Obecně můžeme říci, že když jde Pluto zpětným chodem a jakoby se „vrací“ po své ose, jsme vystaveni situacím, kdy pociťujeme mnohem více své vnitřní nastavení. Vyplouvají na povrch paradigmata, která máme ze svých rodin, která si neuvědomujeme a škodíme jimi nejen sobě, ale i těm okolo nás. Celosvětově bude probíhat v naší společnosti odkrývání různých informací, budou vylézat na povrch věci, které nám zůstávaly utajeny. Je dobré toto vše pozorovat a zároveň pracovat na tom, abychom nebyli do manipulací a vzorců zataženi.


V sobotu pak ještě přejde planeta Merkur do znamení upovídaných Blíženců. Setkávání se s přáteli, pořádání akcí, cestování, potřeba mít zážitky teď bude vysoká. Následující 2 týdny je dobré využít kontaktů, které máme, pokud něco potřebujeme, zapojit se více do hovorů, nedržet se v pozadí, ale vyjít ze své ulity. Zároveň tento den oslavíme Beltain nebo také jinak zvaný svátek "Čarodějnice".


Více ale bude napsáno ještě v jednotlivých článcích. Mějte krásný týden!


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page