top of page

TÝDENNÍ PŘEDPOVĚĎ (28.6. – 4.7.2021) - OTOČENÍPěkné pondělí! Vítám Vás u pravidelné týdenní předpovědi!


Dnešním dnem vstupujeme do 26. týdne v roce. Máme za sebou letní slunovrat a svátek Litha, Slunce se nyní zdrží na měsíc ve vodním Raku, tudíž se nám více otevírá řešení rodiny, rodinných příslušníků, téma rodičů, ale také domova, místa, kde se cítíme doma. Budeme v dalších týdnech přemýšlet nad tím, co si vůbec představujeme pod pojmem domov. Co potřebujeme mít ve svém domově, abychom se cítili dobře? Někdo potřebuje vyloženě svůj koutek, kam by se mohl schovat, někdo potřebuje nutně balkon či zahrádku, jinému vyhovuje ladění do světlých barev, jinému zase prvky dřeva. Někomu nevadí bydlet sám, jiný potřebuje a cítí se dobře ve společnosti lidí či nějakého zvířátka. Každý máme něco, ale je dobré vědět, co pro nás vlastně ten domov znamená. Na tyto otázky budeme příští měsíc dostávat odpovědi. Se Sluncem v Raku se také můžeme vracet zpět do svého dětství, typická jsou témata související právě s tím, kde jsme vyrostli, vedle koho jsme vyrostli, co nás bavilo, co nás naopak nebavilo. Mohou i proběhnout zásadní rozhovory s rodinnými příslušníky, můžeme mít touhu se ještě více s rodinou propojit, velmi častá jsou také těhotenství a zakládání rodiny.


Jinak jak už jsem psala několikrát, jsme aktuálně v období bohatém na retrográdní planety, které vždy symbolizují potřebu vrátit se po vlastních stopách a zamést si ve své minulosti. Očistit vše, co jsme zažili v následujícím půl roce-roce, protože v momentě, kdy se planety začnou opět přesouvat do směru přímého, často jsme postaveni do nových začátků se vším všudy. Než ale tyto začátky přijdou, je třeba si uklidit a to se nyní všude děje. Neptun, který od minulého pátku v tomto zpětném chodu pár měsíců pojede, říká, že se nemáme úplně tak soustředit na nové otázky, ale máme si nejdříve zodpovědět na ty, které jsou v naší hlavě již nějakou dobu a stále na ně neznáme odpověď. Tato konstelace říká, že budeme mít rozostřenou mysl a bude pro nás těžké uchopit nové informace, proto se nedoporučuje začínat nějaké nové, velké terapie, i co se týká těch duchovních. Může pro nás být těžší zbavit se závislostí, svého starého způsobu života, na který jsme byli zvyklí, ale právě teď se na jeho obměnu máme zaměřit. Tedy na to, jak to s naším životem vypadalo dříve a teď, ne jak to bude vypadat za 5 let, řešení nové budoucnosti přijde až ke konci roku.


A teď jdeme na karty! Jmenují se Lenormandky, určitě je někteří z Vás znáte. Mdm. Lenormand, která je vymyslela a vykládala s nimi (třeba Napoleonovi a jeho ženě Josephine) říkala, že u nich mohla sedět třeba celý den, neboť karty mají neuvěřitelné mnoho významů a vykládají se především v kombinacích s ostatními kartami. Tyto karty jsou kartami intuice, nedají se příliš naučit, člověk musí být velmi citlivý aby z nich dokázal správně číst jejich poselství. Protože máme výklady po jedné kartě, napíšeme si pouze její hlavní význam, je možné, že Vaše intuice si už s klíčovými slovy sama rozvine příběh a najde poselství na tento týden.


 
 

1. KOTVA


Karta, jejíž symboly jsou práce, pocit stability, kotvení, uzemnění, trpělivost či bezpečí vypadla pro tento týden jako první. Říká, že Vaše pozornost může jít aktuálně do pracovní činnosti, kde řešíte nejrůznější situace, které jsou pro Vás zároveň zkouškou. U někoho karta může znamenat, že v práci tráví více času než je třeba a měl by přemýšlet nad tím, jak pracovní aktivitu snížit. Pro některé je karta Kotva upozorněním, že právě pracovní oblast je téma, které vyžaduje nějakou reorganizaci, změnu a že Vás možná pracovní aktivity zaměstnávají až příliš. Jednoduše je tato karta radou, abyste se zaměřili na pracovní aktivity a popřemýšleli nad tím, zda je na tomto poli vše tak, jak si přejete. Dále je karta symbolem hledání stálosti a stability. I na toto téma byste se všichni, kdo jste si kartu vytáhli, měli zaměřit. Je třeba přemýšlet nad tím, zda pociťujete, že se Váš život dává do pořádku. Pokud ne, je toto téma k přemýšlení.2. KŘÍŽ


Druhá karta tohoto týdne se nazývá Kříž a je symbolem ukončení, završení, konce, ale také probíhajících osudových karmických zkoušek a lekcí, které máte právě teď zvládnout. S vytažením této karty je třeba se mít na pozoru a hlídat si vše ve svém životě. Neriskovat, nepřepínat se, nechodit do žádného extrému. Tento týden je důležité, abyste se snažili o rovnováhu. Karta také říká, že události, které aktuálně řešíte nebudou možná tak jednoduché, jak se mohlo na první pohled zdát. Něco stagnuje, nechce se hýbnout z místa, je možná i větší únava, vyčerpanost, nachlazení nebo nemoc. Nemáte nic podceňovat a hlavně neočekávat, že Vám samo spadne do klína. Pokud chci být zdravý, musím se o své tělo starat, pokud chci vydělávat peníze, musím hledat způsoby, jak je vydělat, pokud chci harmonický vztah, musím vědět, že vše začíná ode mě a podle toho budou i mé vztahy vypadat. A takhle bychom mohli pokračovat donekonečna. Radou pro Vás je se tento týden nepřečerpat, ale spíše se uvolnit, soustředit se na oddych, vypnout svou hlavu, ale zároveň i vnímat sílu osudu a její informaci, že nic se neděje náhodou.3. MYŠI


Karta třetí s názvem Myši je většinou kartou neoblíbenou, protože jejími základními tématy jsou oddálení, krádež, nízké sebevědomí, pocit, že něco nevychází tak jak by mělo, dále užírání se, lítost či že nás něco tak moc nahlodává, že nedokážeme aktuálně přenést pozornost jinam. Myši mohou ve vztazích znamenat pocit, že nám něco nevychází tak, jak jsme si přáli a že někde niterně pociťujeme, že nám neustálé přemýšlení jen bere energii. V pracovní rovině je to karta vyčerpání, únavy a stresu, ve finančním světě si máme dávat pozor na to, abychom nevydávali moc peněz za něco, co se nevyplatí, máme dobře propočítat své finance a také přemýšlet nad tím, zda nám někde ten finanční tok nedrhne. V emocích se jedná o kartu marnosti, lítosti, smutku, až frustrace. A jaká je rada pro tento týden? Přemýšlejte nad tím, kde se Vám odčerpává – ať je to energie, peníze či nějaké nastavení.. položte si otázku, co nebo kdo Vám bere energii a snažte se pracovat na tom, aby se Váš tok opět rozjel naplno.


 

Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page