top of page

TÝDENNÍ PŘEDPOVĚĎ (30.1. – 5.2.2023)Krásné pondělní ráno! Vítám Vás u pravidelné týdenní předpovědi!


Máme za sebou poměrně náročný týden, který byl jak fyzicky, tak psychicky vyčerpávající. Před sebou však máme již týden nový, který se celý odehrává pod Úplňkem, který nám otevírá téma dětí, hravosti či našeho ega. LEV je znamení páté, ohnivé, vládne mu samo SLUNCE, jeho zrozenci jsou hrdí, hraví a vždy připraveni na jakékoli dobrodružství a společnost. Nesmí však být do ničeho tlačeni, potřebují si rozhodovat o všem sami. Tento týden bude pod jeho energiemi příznačný hledáním toho, kde se nám odčerpává energie. Budeme přemýšlet nad tím, kde se nám ztrácí, do čeho ji dáváme, kde ji po jejím vybití bereme nazpět.


Tento týden budeme mít také více energie na to posouvat své hranice komfortu. Můžeme zahájit nové aktivity, začít v sobě více rozvíjet své talenty, můžeme se vydat vstříc něčemu novému, hravému, spontánnímu. Žádná planeta nám aktuálně po dlouhé době necouvá, máme tedy zelenou se vším, co chceme. Nic nás nebrzdí, nic nám nebrání v cestě a posunu vpřed. Je to jen o nás, jestli se vydáme cestou dobrodružství a nadšení nebo si zvolíme držet si v tom, co již známe.


Konstelace tento týden s rozjetým Uranem přejí také investicím, novým výdělkům, novým možnostem ohledně financí.Mějte krásný týden!

Autor: Tereza

bottom of page