top of page

TÝDENNÍ PŘEDPOVĚĎ (30.5. – 5.6.2022)


Krásné pondělní ráno!


Nacházíme se ve 22.týdnu roku 2022. Všude samé dvojky. Co si pro nás týden přichystal?


Tento týden začínáme hned dnešním Novoluním ve znamení Blíženců, o kterém jsem psala již níže na stránce článek. Obecně ještě můžeme k němu napsat, že se jedná o Novoluní, které nás trénuje v komunikaci. Uvědomit si jakým způsobem mluvíme s druhými a zamyslet se nad tím, zda sdělujeme vhodně. Také může být tématem rozpor mezi naším srdcem a rozumem. Blíženecká energie je nestálá, pod vzdušným elementem, rozhoduje se někdy pod návalem aktuálních pocitů a rozpoložení. Proto i my tyto dny můžeme být více náchylnější na počasí, náladu svojí, ale i těch druhých, či na to, jak jsme se zrovna vyspali. S Novoluním v Blížencích jsou časté živé sny.


Další konstelace, která je důležitá, ale tentokrát její vliv budeme na rozdíl od Novoluní, pociťovat několik dalších měsíců, je přesun planety Saturn do retrográdního směru. Aktuálně nám couvá Merkur, který zpožďuje a dělá „nepořádek“ všude tam, kde by to normálně šlapalo jako po másle a planeta nevědomí Pluto, jejímž úkolem je z nás vytahovat podvědomé vzorce chování. Saturn, který stojí aktuálně ve Vodnáři, nás bude další měsíce stahovat do většího přemýšlení a zvažování variant, zaplaví nás větší opatrnost a zdrženlivost. Některé věci budeme brát až příliš vážně, což pak ohrozí spontánnost a uvolněnost. Změny se budou dělat ztuha a spíše se k nim budeme přemlouvat.


Na obloze budou se Saturnem couvat již tři planety. Věci se zpomalují a všechno jde tak nějak ztuha a ne úplně podle plánů. Využijme vliv retrográdních planet moudře. Vraťme se k tomu, co nemáme dořešeno, uzavřeme si to, co je stále otevřené, dělejme pořádek. K tomuto je energie zpětných chodů planet určena.Mějte krásný týden!


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page