top of page

TÝDENNÍ PŘEDPOVĚĎ (4.7. – 10.7.2022)


Krásné pondělní ráno!


Náš nový týden začínáme vstupem planety Merkur do znamení Raka. V Blížencích byla naše komunikace zaměřena na informace, co nejvíce informací. Filmy, knihy, výstavy, schůzky s přáteli, potřeba hledat a znát. To vše jsme zažívali poslední týdny. Nyní však od půl 9 ráno začneme plout na vlnách vodního Raka, který je 4.znamením z celého zvěrokruhu. Kromě Slunce už tedy máme v Raku i Merkur a to znamená, že se račí témata začínají zesilovat. Potřeba jít v informacích více pod povrch. Nestačí jen povrchně znát, jak je tomu s Blíženci. Rak chce vše procítit, poznat tělem, ale i duší, a proto pro nás následující týdny mohou být velmi emocionálně barevné. Tématy bude naše rodina, dětství, naše vzorce a okoukaná paradigmata, taktéž nás to může táhnout k hudbě, poezii a ke všemu, v čem se můžeme nořit a v jakýchsi hlubinách poznávat.


Tento den kromě Merkuru vstoupí do dalšího znamení také ještě jedna planeta. Mars, ohnivý bojovník, který jde a bojuje přesně tím způsobem, ve kterém se aktuálně pohybuje. Poslední měsíc a půl byla tato planeta ve znamení ohnivého Berana. To způsobilo, že jsme mnohdy v posledních týdnech jednali v afektu, rozhořčení, mohl u nás vypuknout vztek, který jsme najednou neuměli zastavit. Na druhou stranu jsme si mohli více uvědomovat sami sebe a svoje potřeby. Umět se za sebe postavit a nebýt „rohožkou“ je právě téma asertivních Beranů. Dnes 4 minuty po 8 hodině ranní se ale Mars stěhuje dál a zastaví se na nějakou dobu v zemském Býku. Naše tempo se zpomalí, zleniví, zpohodlní. Kam chvátat, když všechno dobré máme okolo sebe? Dobré jídlo, pití, pohodlnou sedačku. Proč si to komplikovat? Ti, co jsou v jednom tempu, si mohou více odpočinout a prožívat vše jako pravý Býk s požitkem. Ti, co ovšem jsou přirozeně pohodlní, mohou aktuálně zlenivět ještě víc.


Celkově můžeme říci, že až na pár aspektů může být toto období poměrně klidnější. Trochu nám to rozbíjí páteční Slunce v kvadratuře na Chiron a sobotní Mars v kvadratuře na Jupiter, ale jinak si můžeme tyto dny užívat plnými doušky. O začínajícím víkendu a víkendu samotném si hlídejte více své tělo, buďte na něj hodní, současně i na sebe. Tématem je vrátit se k sobě a najít k sobě lásku, která byla různými životními zatáčkami ztracena.


Krásný týden! Užívejte volné dny!


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page