top of page

TÝDENNÍ PŘEDPOVĚĎ (5.12. – 11.12.2022)


Krásné pondělní ráno!


Dnešním dnem zahajujeme 49. týden, kterým nás provede několik planetárních přesunů.


Nejzásadnější energie nás čeká ve čtvrtek po 5 hodině ranní, kdy se luna přesouvá do své celistvé fáze. Máme před sebou poslední Úplněk roku, který se odehraje ve vzdušných Blížencích. Tato konstelace, která proběhne na ose Blíženci-Střelec v nás otevírá mnoho témat, o kterých si detailněji napíšeme v samostatném článku. Můžeme však zmínit téma informací – jak je třídíme, jak s nimi umíme pracovat, jaké si bereme k sobě a jakým pozornost nevěnujeme.


Dalšími konstelaci jsou přesuny v planetě Merkur a Venuše. Obě planety se tento týden hýbou dál, do dalšího znamení, kterým není nikdo jiný než zemský Kozoroh. Pomaloučku se suneme do energií tohoto cílevědomého, trpělivého a vnitřně stabilního znamení, které otevírá v našich vztazích i komunikaci důležitost plánů, systematických kroků a jasného úsudku. Je třeba vědět, čemu věnujeme svou pozornost a proč ji tomu věnujeme. Zda se nám úsilí vyplatí nebo ne. Kozoroh je znamení logické, stojí nohama pevně na zemi, protože ví, že jakýkoli chybný krok ho může na jeho cestě fatálně ohrozit. Jeho energii je třeba vnímat jako skvělou schopnost věci promýšlet, ne se bát. Pokud tuto energii využijeme moudře, můžeme tento měsíc podniknout kroky, které v budoucnu mohou být trvalé a dlouhodobé právě díky stabilnímu a promyšlenému základu. Na vztazích se v tomto období vyplatí pracovat, protože to přinese ukotvení a energii stability a jistoty do budoucna.


Dalším planetárním vlivem, který nás tento týden obklopuje je přesun planety Neptun do přímého chodu. Stalo se tomu tak včera (4.12.), kdy se tato planeta přesunula z několikaměsíční, retrográdní cesty do přímého směru a vdechla našemu životu opět tak trochu potřebnou důvěru a naivitu. Retrográdní směr Neptunu je těžký, protože nám sebral veškeré iluze. Přestali jsme si v minulých měsících nalhávat a začali jsme vidět realitu. S tím se však žít dlouhodobě nedá. Proto pro nás přímý směr planety může být léčivý. Realitu jsme uviděli, ale máme opět víru, že vše může být zase dobré. A tato energie se ponese celým právě začínajícím týdnem.


Nic si nenalhávat, ale zároveň věřit, že vše, co se děje má svůj záměr a že existuje přece jen naděje na lepší budoucnost.


Krásný týden!


Autor: Tereza

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page