top of page

TÝDENNÍ PŘEDPOVĚĎ - 7.3. – 13.3.2022


Krásné pondělní ráno!


Máme před sebou 10.týden roku 2022, který bude ve znamení silných energií. Už minulý týden nám jely energie poměrně napěťově, je možné, že jste si toho při běžných denních situacích a prožívání všimli, tento týden se v něčem přiostří, v něčem zase poleví.


Od včerejšího dne máme planetu Mars a Venuši ve Vodnáři, ve čtvrtek 10.3. se naopak planeta Merkur z Vodnáře přesune a vydá se vodními Rybami. Naše mysl bude citlivější na přijímané informace, což na jednu stranu ocení ti, kteří se potřebují dostat k podstatě věci a s některými záležitostmi pohnout, ne úplně příjemná ale bude pro ty, kteří nebudou umět oddělit informace a své emoce. Prožívání následující 2 týdny může být poměrně intenzivní, mnohem citlivěji budeme reagovat na to, co se v nás, ale i okolo nás odehrává. Ne vždy nám proto půjde slovně vyjádřit to, co bychom chtěli sdělit, lepší je pro tyto dva týdny spíše psaná forma sdělení, kdy máme čas si svá slova dopředu promyslet a zformulovat.


Jiné přesuny planet ze znamení do znamení tento týden neproběhnou. Nicméně.. to neznamená, že se na obloze nic neděje. Děje se toho spousty a jedna konstelace je poměrně významná. Většině lidí nastavuje možné způsoby dalšího budoucího fungování. Měnit se toho v našich životech může spousta, od vztahů až po zdraví, či způsoby oblékání nebo styl komunikace. Všude kam se podíváme, mohou být změny. K některým budeme dotlačeni, protože probíhá silné zrcadlení, při kterém si můžeme uvědomit, jak rozhodně už dál ne. Situace nás povedou k tomu, abychom se chovali, mluvili, žili jinak. A čím dříve si to každý jedinec uvědomí, tím lépe. Je to možná velká duchovní změna v každém z nás. Jedná se o konstelaci probíhající mezi Jupiterem a Neptunem, která se děla naposledy před 166 lety, v období války „Sever proti Jihu“. Více ale napíšu v článku zaměřeném přímo na toto téma.Mějte krásný týden!


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page