top of page

TÝDENNÍ PŘEDPOVĚĎ (8.5. – 14.5.2023)


Krásné pondělní ráno! Vítám Vás u pravidelné týdenní předpovědi!


Máme za sebou Úplněk ve Štíru, který se nám v pátek večer ukázal v celé své kráse. Jeho energie ještě může být cítit na začátku týdne, převládat může únava, otupělost, ale také silné emoce a naše netrpělivost.


Merkur, planeta komunikace, pokračuje ve své retrográdní fázi. Do přímého směru se opět přesune 15.5., do té doby mohou stále ještě převládat úvahy o financích, zastavení se v tom, jak umíme šetřit a nakládat s nimi. Komunikace chvilkama vázne, máme potřebu si vše vyříkat a skrze rozhovory uklidit stůl.


Venuše čerstvě od nedělního dne vstupuje do Raka, kde se zdrží dalších pár týdnů. Venuše je planeta ukazující na partnerství, lásku, způsob lásky nebo i uměleckou tvorbu. Venuše v Raku potřebuje partnerství, pocit jistoty, stability, podporu a bezpečí. Mnoho vztahů dostává v tomto období jasnější podobu a směr. Ve vztazích se projevuje více naše dobrosrdečnost a pečující povaha.


Je ale také třeba zmínit planetu Pluto, která je symbolem transformace, změny a znovuzrození. Od minulého týdne tato planeta začala couvat a do přímého směru se navrátí až v říjnu. V nás všech bude sílit touha se trochu odtrhnout od toho, co se od nás očekává a spíše dělat to, co dělat chceme. Rebelství, touha být originální, více kreativní a blázniví bude velké téma Pluta tohoto roku v jeho retrográdní fázi.Mějte krásný týden!


Autor: Tereza

bottom of page