top of page

VÁNOCE 2020


Moji milí.


Rok se s rokem sešel a máme tu opět Štědrý den. Ráda bych Vám všem, už tak nějak tradičně, popřála nádherné Vánoce.


Díky své práci se potkávám s velkou spoustou lidí a vyslechla jsem si už mnoho životních příběhů. Je mi dovoleno nahlédnout do různých typů vztahů, do mnohdy ne úplně jednoduchých rodinných příběhů, prostřednictvím sezení se dostávám k těm nejcitlivějším místům. Nahlížím do toho jak všichni fungujeme ve svých rodinách, vztazích, jak přistupujeme ke své práci, financím, ale také k sobě a ke svým potřebám. Na první pohled jsme jiní, protože každý za sebou máme různou cestu, jinak dlouhou, také jinak klikatou, avšak jedno nás spojuje. To, co vidíme dennodenně všude kolem sebe a co mnohdy ani naplno nevnímáme. To, co může znít jako klišé, ale je to odpověď na všechno. Je to láska.


Každý ji vyjadřujeme jiným způsobem, pravděpodobně se i lišíme v pohledu na lásku a na to co si pod ní představujeme, nicméně ten pocit, který láska nabízí,.. ten chceme ve skrytu duše úplně všichni.


A proto je mým největším přáním, abyste se dnes zkusili podívat na to vše kolem Vás očima lásky. Očima pochopení, nesouzení a přijímání. Láska je vidění maličkostí, vidění krásy kolem sebe, láska je hluboká vděčnost a pokora. Je to milování života se vším co nám nabízí. Přeji si, abyste viděli to vše kolem sebe jako malé, nevinné dítě, které si užívá každý pocit a každou svou emoci. Nehledě na to kolik Vám je, nehledě na to v jaké se nacházíte životní situaci, také nehledě na to, jak na tyto svátky nahlížíte a z jakého důvodu je vůbec slavíte či možná i neslavíte. Vánoce jsou časem, který má v sobě cosi speciálního. Otevírá nás, naše srdce, a to je na nich to krásného. Nejde o dárky, jídlo ani stromeček. Jde o atmosféru, která je ve vzduchu, a která spojuje v tyto chvíle celý náš svět, nás všechny. Právě atmosféra je v tento čas magická a kouzelná. Nenechte si ji uniknout.


Přeji Vám krásné Vánoce!

Tereza
Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page