top of page

VÍKENDOVÉ KONSTELACE (6. - 9.10.2023)


Krásné sobotní ráno. Zrovna jdu na ranní jógu a mám chviličku napsat něco málo o aktuálních konstelacích. Možná, že tento příspěvek bude jen pro někoho, ale cítím potřebu se o tom zmínit.


Těch konstelací, které na nás teď působí, je samozřejmě několik, ale ráda bych zmínila planetu Mars, která je aktuálně v konjunkci s Jižním uzlem, neboli karmickým bodem, který vytahuje minulé činy, vzpomínky či myšlenky. Na první pohled není tato konstelace výrazná, ale o to větší dopad na nás a naše nitro má.

Opakují se situace, a především emocionální pochody, které hodně dobře známe. Nezpracované díky/kvůli kvadratuře s Lunou (planetou pocitů a nálad) emoce vylézají na povrch a nutí nás, abychom si to stále neuchopené zpracovali. Pluto, který se bude otáčet přímým směrem, vytváří nátlak, ve kterém máme tendenci se někam stáhnout a zálezt, ideálně jen sami se sebou.


Co s tím? A hlavní důvod proč to i píšu. HLEDEJTE ZPŮSOB JAK TO ZPRACOVAT. Nezalejzejte do sebe s tím, že to přejde nebo že zítra bude líp. Možná na chvíli, ale pak Vás to zase za nějakou dobu překvapí.


Pluto i Jižní Uzel tuto aktivitu vytváří záměrně. Používejte techniky, které z Vás ty emoce vytáhnou. Jděte naproti svému prožívání a rozklíčovávejte kde tyhle pocity vznikly. Jen těmito situacemi, které teď řešíte, to nebude. Jděte k psychologovi, terapeutovi, jděte a řešte to.


A pro Vás ostatní, kteří tuto konstelaci a tlakové vlivy na své emoce necítíte, užívejte si to. :)Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page