top of page

VENUŠE VE VODNÁŘI (1.3. - 26.3.2019)Pěkný páteční večer Vám všem! Dnes Vám přináším povídání o VENUŠI - planetě lásky, vztahů a ženské sexualitě.


VENUŠE je planeta, která se každý měsíc přesouvá do učitého znamení. Zrovna dnes v čase 17:46 přešla ze zemského KOZOROHA do vzdušného VODNÁŘE, kde se opět zdrží cca 1 měsíc. Kozoroží energie, která teď vládla, nám dala od začátku února celkem zabrat. Kozoroh se nacházel ve více planetách, takže jsme byli pod přísným dozorem skoro ve všech oblastech. Nyní však již pomalu pouští své otěže a předává je do rukou Vodnáře. Realita tak dostává jiný rozměr. Naše vnímání se rozšiřuje, ukazují se nové alternativy, možnosti, úhly pohledu. Může to být skvělý čas, odpoutat se od přežitých struktur a vzorců. Cítíme v kostech vývoj, evoluci, změnu…


S Venuší ve Vodnáři se dají výrazně do pohybu záležitosti v našich vztazích. Naše hodnoty a priority se uvolňují, hledáme větší prostor, možnost se opět po několikatýdenním putování s Venuší v Kozorohu, nadechnout. S Venuší ve Vodnáři přistupujeme k nekonvenčnosti a nezávislosti. Nebaví nás se poutat na jednoho člověka. Máme větší potřebu týmové spolupráce, cítíme, jak nám vyhovuje jistá pospolitost či chuť patřit k nějaké skupině, komunitě, týmu. Vídáme se s přáteli, chodíme na různé akce. Máme chuť objevovat a hlavně - nestát na jednom místě. Vodnář je pod elementem vzduchu. Chceme si hrát a pustit nový vítr všude, kde je to možné. Jak do přátelských vztahů, tak i do partnerských vztahů, kde máme větší chuť experimentovat.


V tomto období doporučuji hodně chodit do společnosti, potkávat staré i nové tváře, seznamovat se co to jde a naučit se spolupracovat. Nikdy nevíte, kdy se Vám to bude hodit. Nejvíce toto období zapůsobí na vzdušné Vodnáře, protilehlé Lvy a ty, kdo mají Venuši ve svém nativním horoskopu ve znamení Vodnáře.


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page