top of page

VENUŠE VE ZNAMENÍ BERANA (20.4. - 15.5.2019)

Aktualizováno: 21. 4. 2019


Hezkou bílou sobotu Vám všem! Protože je tento týden nabitý mnoha planetárními přesuny, i dnes Vám přináším článek, tentokrát o planetě lásky, vztahů a potěšení VENUŠI, která dnes přechází ze znamení vodních Ryb do znamení ohnivého Berana!


Období, kdy stála Venuše ve znamení Ryb (26.3. – 20.4.2019) se těšíme z neustálé přítomnosti partnera, nicméně může docházet k nepříjemným bojům. Ryby se často snaží řešit každou maličkost, při jejich působení nám může chybět schopnost se objektivně rozhodovat. Snadno se proto stáváme ovlivnitelnými svými emocemi, v extrémním případě pak dochází k velkým partnerským rozbrojům, kde nedokážeme dojít ke kopromisu. Jelikož jsou Ryby i velice důvěřivé, v některých případech pak dochází k vybudování důvěry k někomu, kdo nás může později zneužít.



Naopak oklamání a zneužití nehrozí skoro vůbec, pokud nám stojí Venuše ve znamení ohnivého Berana. Končí rozebírání citlivých témat, začíná éra jasných kroků. Beran se s ničím dlouho nepáře, a jelikož stojí v tomto znamení i planeta komunikace a myšlení, čeká nás teď 3 týdenní období, kdy máme velkou šanci změnit nejen to vše kolem nás, ale hlavně i sami v sobě. Beraní energie osvětluje, s čím jsme nespokojení, to, co nám vlastně vadí a nemůžeme se toho již nějakou dobu zbavit. Příznivé období je díky této konstelaci přinášející nové začátky právě teď. V tomto období také budete mít tendence rozhodovat se spíše impulsivně, svým srdcem. Dobře Vám bude ve společnosti, kde se můžete bavit, či laškovat. Instinktivně možná budete vyhledávat spory, ve kterých budete moci ukázat svou převahu. Možná ve Vás přetrvává jistá potřeba si něco dokázat. Pokud ano, vše v těchto dnech vyjde ve vztazích na povrch.


Vzhledem k tomu, že dnes i přechází Slunce do znamení Býka, čeká nás měsíc pod působícím znamení Venuše, která je jeho planetou. To naznačuje řešení mezilidských vztahů, ale také touhu po stabilitě a materiálním zajištění.


Užívejte volných dnů!

Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page