top of page

VENUŠE vstupuje do znamení RYB (26.3. - 20.4.2019)

Pěkný večer Vám všem!

Dnes ráno jsem se v dnešním příspěvku jen tak zlehka dotkla aktuálních energií a konstelací, které budou krok za krokem působit ve všech našich životních oblastech. Postupně projdou proměnou naše vztahy, práce, zdraví a zároveň při tom všem my samy. Postupně se bude vše spojovat a doplňovat, vše kolem nás začne dostávat nové rozměry. Minulý rok i ti nejvíce nevěřící vyhledávali pomoc tam, kam by normálně nešli, protože energie byly tak silné, že prostě nevědli kudy dál. Celý minulý rok měl nejen ty nevěřící přesvědčit, že vše se děje pod nějakým vyšším záměrem, že vše je psáno jednou rukou a dříve nebo později přijdeme na cestu, která je nám plně určena. Ovšem - ne vše je do detailu naplánovano. V mnoha ohledech máme na výběr - zda využijeme svůj potenciál, zda se rozhodneme zůstat v tomto vztahu 10 nebo 50 let nebo jestli se sami se sebou budeme cítit perfektně. V mnoha ohledech máme možnost volby a sami si vybíráme kudy jet. Jsou však životní křižovatky, které se objeví vždycky. Ať přijedeme zleva nebo zprava. A o těchto křižovatkách, které máme ve svém životě všichni, právě teď mluvím.


Do července se všichni do jednoho na nějaké své životní křižovatce ocitneme. A bude to křižovatka, která určí náš další směr, podle kterého pojedeme několik dalších let. To, jak se nyní budeme rozhodovat naplánuje naše další životní kroky. A proto jak jsem již psala - vnímejte, pozorujte a buďte k sobě 100% upřímní. Minulý rok nebyl energeticky náročný jen tak. Připravoval nás na to, co přichází nyní. Protože právě teď jsme dokonale připraveni.

Změna, která otevírá první oblast procházející transformací se týká VENUŠE, ta vládne lásce, vztahům a potěšení. Ještě do tohoto čtvrtka (28.3.) se vrací vlivem Merkura v retrográdu minulost. Kontaktují nás bývalí partneři, v hlavě máme vzpomínky na minulé události a situace. Od čtvrtka se ale naplno probudí Venuše v Rybách, která bude v našich životech otevírat otázky jako:


"Neplavu proti proudu?" "Chci tam, kde jsem, opravdu být?, Jsem v tomto vztahu šťastná?" "Naučila jsem se odpouštět?" "Baví mě můj vztah?"


A mnoha dalších otázek, které nám proletí v tomto měsíčním období hlavou. Půjdeme do hlubin svých emocí a pocitů, které se týkají vztahů - tedy partnerů, rodičů, přátel, a budeme se ptát, zda takto chceme žít dál, budeme se ptát odkud se berou všechny ty pocity, které třeba ani neumíme pojmenovat. Začne se nám ve vztazích spouštět sebelítost, samota a nenaplnění. Začne se nám odehrávat před očima příběh, který nás bude směrovat do našeho dětství či minulých životů. Tam, kde to všechno začalo. S těmito energiemi se mění i ty "nejostřejší" povahy a je to dobře. Máme se naučit otevřít, komunikovat o svých pocitech a nebát se odsouzení a nepochopení. To, kám nás tato konstelace směřuje je k POJMENOVÁNÍ a POCHOPENÍ svých emocí a pocitů. Vědět, odkud pramení a komu například náš vztek patří. Budeme to pro další měsíce potřebovat.


Mějte krásný večer.

Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page