top of page

ÚPLNĚK VE VODNÁŘI (1.8.2023, 20:31 hodin)


Dnes se na naší nebeské klenbě odehrává Úplněk. Energie jedou jak splašené, a to velmi intenzivně. Nahrává tomu několik planetárních aspektů, ale ráda bych začala jednou, která s dnešním Úplňkem souvisí.


POZADÍ ÚPLŇKU


Tou konstelací ke zmínění je Novoluní v Raku, které se odehrálo 17.7. Otevřely se brány našich emocí a pocitů, začaly se velmi silně očišťovat vztahy v rodině, vyplouvají na povrch témata, která souvisí s našimi traumátky a strachy.ENERGIE ÚPLŇKU


Dnešní Úplněk ve Vodnáři do těchto těžkých energií hází svobodu. Otevře v nás pocit, že nic není ztracené, a že je spousta možností, jak aktuální situace řešit. Důležité bude se nadechnout a vydechnout, otevřít prostor novým zkušenostem a nedržet se křečovitě toho, co si má pokračovat svou vlastní cestou a je dobré pustit.CO SE DĚJE?


Někdo se tyto dny stěhuje či rekonstruuje, někdo odchází ze svého vztahu, jiný do něj zase vstupuje. Mění se práce a způsob, jakým práci řešíme a jak k ní přistupujeme. Vzhledem k tomu, že je dnešní Úplněk propojen s planetou lásky Venuší, která aktuálně couvá, můžeme čistit své vztahy. Nejsou vyloučené unáhlené kroky v řešení vztahů, zásadní rozhovory, ale také do našich životů mohou vkračovat osudové osoby a bývalí partneři.


Úplněk se odehrává na 10. stupni, žene nás to k impulsivnímu jednání. Cítíme tlak v zádech a potřebujeme něco udělat. Potřebujeme změnit směr, udělat otočku, vybočit ze zaběhlé cesty.

Pokud dnes počasí dá, měl by být dnešní Úplněk, kterému se také říká Ještěří, silně viditelný. Jedná se o superúplněk. Pokud by viditelnost nebyla dobrá, na konci srpna nás čeká ještě jeden ve znamení vodních Ryb.Jak vnímáte aktuální tlaky? Cítíte je?


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page