V našich životech se nic neděje náhodou...

 

Do své rodiny se nerodíme náhodou, a ani náhodou se nerodíme do podmínek, které nám buď umožňují nebo neumožňují odhalit náš potenciál. Vše je ale tak, jak má být a je pouze na nás, jak s tím vším okolo sebe naložíme.
 
Jmenuji se Tereza a narodila jsem se mé mamince Střelkyni a tatínkovi Vodnáři, do rodiny vizionářů, do společnosti velice talentovaných lidí, kteří si po několik generací předávají dar silné intuice. Tento dar byl ale mými blízkými mnohdy vnímán jako prokletí a proto jimi nikdy nebyl příliš využit. Bylo období, kdy jsem tento dar vnímala stejně a brala ho jako přítěž, která mi ztěžuje normálně žít. Postupem času ale ve mne sílil pocit vděčnosti z uvědomění, že tento dar přece nemám jen tak a je jen na mě, jak se s ním naučím pracovat.
 
Dnes se už ani nedivím, že jsem narodila do trošku šílené, ale krásné kombinace Kozoroh-Lev-Střelec a pod životní číslo 11. Asi jako většina těch, kteří jsou obdařeni tímto krásným, avšak těžkým darem, jsem si už od svého dětství uvědomovala, že se od ostatních dětí trochu liším. Často jsem se podivovala, že ostatní nevidí věci, jako vidím já a necítí tu zvláštní vůni, kterou si nese každá duše sem na Zem. Dlouho jsem si však myslela a možná i vnitřně nalhávala, že nejsem ničím jiná, že nemám nic, co by mne od ostatních odlišovalo.
Až později mi však došlo, že opravdu ne všichni mají možnost "vidět", alespoň ne v takové míře. Tato silná energie, kterou jsem zprvu nedokázala vůbec ovládnout mi dělala poměrně dlouhou dobu potíže a nebylo pro mě úplně lehké ji přijmout a naučit se s ní pracovat. Byly chvíle, kdy jsem nedokázala vyjít mezi lidi, protože mi z těch všech energií nebylo nejlépe, nebo jsem měla sny, které se pak stávaly skutečností a já prostě nevěděla co s tím. Na začátku jsem tuto svoji schopnost vidět a cítit přisuzovala fantazii a snílkovství. Měla jsem otázky, ale lidé okolo mě mi na ně nedokázali odpovědět, dnes už vím, že jsem si na různé věci měla přijít sama, bez cizí pomoci.
 
Největší úlevou pro mne byl okamžik, kdy jsem si naplno přiznala, že toto je můj úkol. Směrovat, dávat odpovědi tam, kde jsem se dříve ptala já a snažit se, aby ti co se ptají, pochopili. Dnes jdu po cestě kde vím, že nic není náhoda, že víra, kterou mám pomáhá nejenom mě, ale i ostatním a že světlo, které stále okolo nás všech vidím je důkaz toho, že jsme si sem všichni přišli pro jediné - poznat kým jsme. A to je to hlavní co do svých konzultací vkládám - Vaše uvědomění a pochopení PROČ. Proč se Vám děje všechno to, co se děje, proč potkáváte určitý typ lidí či co je vlastně Vaším posláním. Pokud tohle všechno víte, je dost velká pravděpodobnost, že Vaše aktuální bytí bude mnohem lehčí a  smysluplnější - protože už budete vědět, že to vše má nějaký hlubší  smysl. 

Moc se na Vás všechny těším, 

Tereza

ČLÁNKY:

Otázka ohledně sezení - odkaz zde

Platba za výklad - odkaz zde

Proč tuto práci dělám? - odkaz zde 

 


 

 

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom