top of page

 

 

V našich životech se nic neděje náhodou...

 

Do své rodiny se nerodíme náhodou, a ani náhodou se nerodíme do podmínek, které nám buď umožňují nebo neumožňují odhalit náš potenciál. Vše je ale tak, jak má být a je pouze na nás, jak s tím vším okolo sebe naložíme.
 
Jmenuji se Tereza a narodila jsem se mé mamince Střelkyni a tatínkovi Vodnáři, do rodiny vizionářů, do společnosti velice talentovaných lidí, kteří si po několik generací předávají dar silné intuice. Tato schopnost cítit a vcítit se byla ale mými blízkými mnohdy vnímána jako něco pro život obtížného, a proto jimi nikdy nebyla příliš využita. Bylo období, kdy jsem to vnímala stejně a brala to celé jako přítěž, která mi ztěžuje normálně žít. Postupem času ale ve mne sílil pocit vděčnosti z uvědomění, že vnímání, které jsem získala, přece nemám jen tak a je jen na mě, jak se s ním naučím pracovat.
 

Abych tomu, co se ve mně odehrává lépe porozuměla, pustila jsem se do studia psychologie, prošla spousta kurzy a výcviky, avšak stále jsem uspokojivou odpověď nenacházela. Cítila jsem, že potřebuji víc. 


Dnes už chápu, proč jsem se narodila do období hluboce spící přírody, do nejtemnější části roku, kdy ale naše duše nejvíce promlouvá. Prošla jsem si asi jako většina těch, kteří jsou obdařeni tímto krásným, leč těžkým darem, situacemi, kdy jsem si už od svého dětství uvědomovala, že do klasických dětských kolektivů moc nezapadám. Často jsem se podivovala, že ostatní nevidí věci, jako vidím já a necítí tu zvláštní vůni, kterou si nese každá duše sem na Zem. Dlouho jsem si však myslela a možná i vnitřně nalhávala, že nejsem ničím jiná, že nemám nic, co by mne od ostatních odlišovalo. Až později mi však došlo, že opravdu ne všichni mají možnost "vidět", alespoň ne v takové míře.

 

Tato silná energie, kterou jsem zprvu nedokázala vůbec ovládnout mi dělala poměrně dlouhou dobu potíže a nebylo pro mě úplně lehké ji přijmout a naučit se s ní pracovat. Byly chvíle, kdy jsem nedokázala vyjít ven mezi lidi, protože mi z těch všech energií nebylo nejlépe, nebo jsem měla sny, které se pak stávaly skutečností a já prostě nevěděla co s tím. Na začátku jsem tuto svoji schopnost vidět a cítit přisuzovala fantazii a snílkovství. Měla jsem otázky, ale lidé okolo mě mi na ně nedokázali odpovědět, dnes už vím, že jsem si na různé věci měla přijít sama, bez cizí pomoci.

 

Jako Kozoroh s ohnivým Střelcem v zádech jsem byla již odmalička plná hořící touhy vědět a znát více o tom, co cítím. Chtěla jsem to všechno jako logický Kozoroh pojmenovat a vyhodnotit, záhy mi však došlo, že zde je má logika ztracená. Že všechno vysvětlit nejde a abych lépe viděla, musím se ponořit do tmy. A tak jsem se se strachem, ale vnitřním pocitem, že dělám správně, pustila a ono se rozsvítilo. :-) Samo - bez nátlaku a kontroly. 
 
Největší úlevou pro mne najednou byl okamžik, kdy jsem si naplno po všech těch letech přiznala, že toto je můj úkol. Směrovat, dávat odpovědi tam, kde jsem se dříve ptala já a snažit se, aby ti co se ptají, pochopili. Dnes jdu po cestě kde cítím, že nic není náhoda, že víra, kterou mám pomáhá nejenom mě, ale i ostatním a že světlo, které stále okolo nás všech vidím je důkaz toho, že jsme si sem všichni přišli pro jediné - poznat kým jsme.

 

A to je to hlavní co do svých konzultací vkládám - Vaše uvědomění a pochopení PROČ. Proč se Vám děje všechno to, co se děje, proč potkáváte určitý typ lidí či co je vlastně Vaším posláním. Pokud tohle všechno víte, je dost velká pravděpodobnost, že Vaše aktuální bytí bude mnohem lehčí a  smysluplnější - protože už budete vědět, že to vše má nějaký hlubší  smysl.  

Moc se na Vás všechny těším!

Tereza

ROZHOVOR SE MNOU:

Podcast pro "Inventura na duši" - odkaz zde

ČLÁNKY:

Otázka ohledně sezení - odkaz zde

Platba za výklad - odkaz zde

Co vše lze zjistit z horoskopu - odkaz zde

 


 

Anchor 1
IMG_20180827_174002_resized_20181109_093
bottom of page