top of page

🌕 ÚPLNĚK VE VODNÁŘI (15.8.2019 14:29 hodin)

Už opět několik dní pociťujeme blížící se Úplněk, tentokrát ve znamení Vodnáře. Mnozí z Vás už určitě zaznamenali, že se poslední dobou zase něco děje. Nejsme ve své kůži, máme různé vize, zvláštní sny a emoce nám skáčou sem tam. Trvá to už několik dní a ještě několik dní bude. Můžeme být unavení, nevyspalí a plni emocí, které neumíme zrovna dvakrát identifikovat. Chvíli se vztekáme, pak zase brečíme a najednou z ničeho nic se smějeme. Jako na houpačce. Máme pocit, že se nemůžeme na věci dívat jen tak povrchně a potřebujeme jít hodně do hloubky. Ano, je to tak. Jsme ovlivněni blížícím se úplňkem. Úplněk ale není jen o únavě. Je to čas, který nám dává velkou lekci k seberealizaci a k získávání nových znalostí. A ne vždy zrovna příjemně. Úplněk osvicuje nejen naší krásnou planetu Zemi, ale také naši zaseknutou energii a nutí nás konečně udělat věci, které jsme měsíce i roky odkládali. Tak si navzájem držme palce a sobě sami klobouky, je to fičák..


Tentokrát však nemůžeme házet všechno jen na Úplněk. Kolem nás se aktuálně točí silně planety Uran, Saturn a Jupiter, o kterých Vám napíšu v dalším článku. Už se na něj chystám pěkně dlouho! Ale brzo ho očekávejte.


Nicméně.. zpět k Úplňku. Jak už jsem psala výše, tentokrát probíhá ve znamení vzdušného Vodnáře. Tématy Vodnáře je PŘÁTELSTVÍ, SPOLEČENSTVÍ LIDÍ KOLEM NÁS, ale i TÉMA BUDOUCNOSTI. Pojďme postupně.
PŘÁTELSTVÍ

Koho máš kolem sebe? Koho považuješ za přítele? Je možné, že se teď aktuálně kolem Tebe lidé mění, obměňují. Staří přátelé odchází, noví přichází. Možná sis uvědomila, že ti, kterým si věřila nemůžeš nazývat přáteli a naopak ti, které skoro vůbec neznáš Ti najednou tolik dávají. Podívej se na to, kdo je Tvůj přítel.SPOLEČENSTVÍ LIDÍ KOLEM NÁS

Říká se - podívej se na svých 5 lidí kolem sebe, 5 lidí, kolem kterých se Tvůj život aktuálně točí a zamysli se, proč tyto lidi kolem sebe máš. Co Ti tyto osoby do života přináší? Může to být šéf v práci, otravná sousedka nebo partner, děti, kamarádka. Kdokoli, neboť tato energie se obměňuje. Jaká je ale teď? Kdo svou energií naplňuje aktuálně tu Tvou. Kdo to je? A proč?BUDOUCNOST

Téma budoucnost - přání, sny, plány, vize, je díky Lví energii (Slunce, Merkur, Venuše, Mars ve Lvu) stále aktivní. Polož si tedy znovu otázku: Plním si své sny? Pokud ne, proč? Pokud ano, jak se po jejich splnění cítím? Spojení vodnářské a lví energie je vždy velmi silné, neboť se zde prolíná obrovská lví kreativita a vodnářovské nápady a vize. Využijte tyto dny k zamyšlení se, co Vás baví a čeho byste chtěli ještě dosáhnout. Vodnář je svoboda. Je to symbol vzduchu a volnosti. Proč se držíme při zemi? Děláme opravdu všechno pro to, abychom stoupali stále výš? A nemyslím teď po nějakém společenském nebo finančním žebříčku, ale po žebříčku spokojenosti. Protože to, jestli budu spokojený a šťastný nezáleží na ostatních, ale jen a jen na mě. A tyto dny nám hvězdy přejí v tom, že odhalují naše opravdové touhy a sny, a s pomocí lví energie je můžeme velmi pěkně a jednoduše realizovat. Tak do toho!


Připomínám opět nechat pročistit a nabít na okenním parapetu všechny kamínky, kartičky a talismany.


Hezký zbytek dne!


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page