top of page

EXPRES KONZULTACE


Milí klienti.


Po dlouhém zvažování jsem se rozhodla Vám představit další nový druh služby. Nejedná se však o nic specifického, jde spíše o možnost EXPRES sezení o víkendu či EXPRES online konzultace, o které jsem už poměrně dlouho svými klienty opakovaně žádána. Vzhledem k tomu, že je to služba, která mi bude brát hodně z mého osobního prostoru a volna, předem upozorňuji, že je také řádně naceněna. Je však pro ty, kteří se ke mně nedostanou v týdnu, protože bude možné se spojit o víkendech nebo pro ty, kteří potřebují rychlé nahlédnutí do svých životních trablí v poměrně krátké době od domluvy na termínu.


ONLINE KONZULTACE


Pokud se budete chtít spojit na online/telefonickou konzultaci, lze to tímto způsobem. Konzultace proběhnou většinou ráno nebo k večeru/večer.


  • 60 minut do 3 dnů – 2500 Kč

  • 30 minut do 3 dnů – 1500 Kč


SEZENÍ O VÍKENDU


  • 1,5 hodiny – 3000 Kč


Pokud o takový typ služby máte zájem, stačí se mi ozvat skrze objednací formulář na webu, kde zaškrtnete kolonku expres konzultace, aby se ke mně Vaše objednávka dostala ihned a nezapadla mezi ostatní zprávy. Ve zprávě mi napište o jaký typ expres konzultace se bude jednat a domluvíme se na podrobnostech.Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page