top of page

MARS vstupuje do RYB (15.11.2018 - 1.1.2019)

MARS vstupuje do znamení RYB.

Další astrologický přesun, který určitě stojí za zmínku. Krásný večer Vám všem!


MARS, planeta dosahování našich cílů, dokončování, snažení se, směru naší energie, obecně planeta boje, která přísluší právě bohovi boje, ale také zemědělství Martovi. Tato planeta patří mezi naši první planetu obíhající kolem Slunce. V každém znamení se zdrží přibližně 2 měsíce, kdy můžeme zjistit, jak budeme dosahovat svých cílů a závazků. Také kam budeme směřovat svou energii.


Od 11.9.2018 stála tato planeta ve znamení vzdušného Vodnáře, který se snažil o to, aby byla naše energie směrována tím správným směrem. Je to postavení dosti energické, které se snaží o to, abychom na sebe začali nahlížet jako na někoho unikátního, jedinečného, báječného. Vodnář má sílu odpouštět, uvědomovat si, že každý zde na Zemi máme své místo, které je zcela nezastupitelné. Často si uvědomujeme svou podstatu, jsme dohnáni přijít si na to, že zde na Zemi máme nějaký úkol a ať chceme nebo ne, budeme muset procházet zkouškami, které se dost úzce vážou k ostatním bytostem. V tomto období se také podivujeme nad "světskou nespravedlností", která se nás hluboce dotýká a nejraději bychom zachránili všechny trpící.


Od dnešního dne, 15.11., až do 1.1. se nachází tato planeta ve znamení vodních, mystických Ryb. Toto je cyklus, o kterém si troufám tvrdit, že naposledy tohoto roku máme zapátrat po své osobní hloubce. Zhodnotit si a sáhnout si v některých chvílích i na takové své morální bahýnko a snažit se soustředit svou energii především na odhalení, zda jsme se posunuli. Vy, kdo se zajímáte o tyto planetární konstelace, určitě víte, že Ryby jsou zcela duchovním znamením. Je to znamení 12. ,což představuje naše podvědomí a nevědomí. Může nám opět dojít, proč jsme tyto situace zažili, proč nám tito lidé do života přišli, je to opravdu postavení hledání a nacházení. Ryby jsou i charakteristické svou pasivitou, přišli sem na Zem uvědomit si, že plavat proti proudu nemohou, a proto ani Vy to toto období nedělejte. Buďte k sobě upřímní, přiznejte si, že něco nevyšlo a nebojte se jít dál.


Přeji Vám všem, ať už jakkoli budete pátrat, že se k tomuto váže i odpuštění. Nepotkali jsme NIKOHO náhodou, každý nám přišel z důvodu našeho i jeho pochopení, ale to jak s tím naložíme, je už pouze na nás.


Mějte krásné dny!


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page