top of page

MERKUR V BERANU (17.4. - 6.5.2019)

MERKUR - planeta komunikace, aktivit a činností přešla včera do ohnivého znamení Berana. Naše komunikace a aktivity naberou opět po 2 měsících jiný směr. Hezký večer u čtvrtečního povídání!


Nacházíme se v období, ve kterém se mohou dít opravdu zvláštní věci. Merkur v Rybách, který na nás působil od 10.2., tedy skoro celé 2 měsíce, v nás otevřel mnohá témata a vedl nás opravdu hodně do hloubky. Měli jsme velice vážné rozhovory, řešili jsme situace, které nám díky této konstelaci nabízely nový úhel pohledu. Mohli jsme otevřít své oči, ale měli jsme možnost volby - nemuseli jsme. Ten, kdo je však otevřel a v tomto období si pospojoval mnoho puzzlíků, bude mít pro další měsíce vyhráno. Ten, kdo si stále vedl svou a nechtěl si přiznat chybu, pravdu někoho jiného nebo se jen trochu nad sebou zamyslet, v příštích měsících silně narazí. Merkur v Rybách nám nabídl nový pohled na nás, na svůj život a na lidi kolem nás.MERKUR V BERANU působící od včerejšího dne do 6. května v nás probudí ještě větší touhu jít naproti svým snům a přáním. Symbolem Berana je "JÁ" a pokud toto "já" není v extrému, může nám tato konstelace nabídnout další část nás samých. Mnoho nových aktivit se rozjíždí právě v působícím znamení Berana. Je to znamení, které dlouho nevydrží na jednom místě a má potřebu neustále poznávat a hýbat se. Naše aktivity mohou tedy nabrat úplně jiný směr, komunikace se stane jasnou, stručnou a bez zbytečných kudrlinek.

Velkou výhodou tohoto období je velice příznivá energie, která napomáhá změně našeho myšlení. Pokud budeme chtít a zaměříme se na ni, budou nám samy chodit nové, neotřelé nápady či informace jak na to, a to až do 6.5.


Také je potřeba dodat, že zítra v čase 13:12 na nás zapůsobí mocný úplněk ve znamení VÁHY. Ten naznačuje dilema mezi potřebou sebeprosazení a hledáním kompromisů ve vztahu. Toto je vhodné období k zamyšlení se, jak dosáhnout naplnění osobních potřeb a zároveň si udržet harmonické blízké vztahy. Více ale už zítra v samostatném článku.


Mějte se krásně!

Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page