top of page

NOVOLUNÍ V PANNĚ (15.9.2023, 03:39 hodin)


Krásný páteční den Vám všem!


Dnes nad ránem, v době kdy jsou v plné činnosti podle orgánových hodin čínské medicíny plíce, se na naší obloze odehrálo zářijové Novoluní. Novoluní, které bylo aktivní na 22.stupni ve znamení zemské Panny. Panna jako 6.znamení zvěrokruhu zastupuje oblast zdraví (našeho těla i mysli), denní rutinu, neboli denní povinnosti a službu druhým.Všechny tyto oblasti aktuálně můžete řešit – uvědomovat si více svou fyzickou schránku, cítit potřebu se o ní více starat, ale také možná řešit i zdraví jiných. Můžete taktéž přemýšlet nad svou denní rutinou a denními povinnostmi. Pracujete tak, abyste se do práce těšili? Myjete nádobí tak, aby Vás ta činnost bavila?


Ve svém životě se máme přesně tak,
jak je nastavená naše mysl.

Jak na věci nahlížíme, s jakým pocitem je děláme, s jakou energií žijeme. Život není jen o tom, že proplouváme a věci jdou snadno. Někdy to prostě nejde a jsme zaseklí na místě. Ale tento stav je přirozený a není na něm nic divného. „Nahoru a dolu“ je život. Jste si toho vědomi? A žijete tak?  • PŘÍZNIVÉ ASPEKTY NA URAN A PLUTO


Toto zářijové Novoluní je hezké tím, že luna je v příznivém aspektu na Uran, stejně tak Slunce. Do toho lunu ozařuje i planeta hloubky a nevědomí Pluto, a to nám celkově přináší do života nové možnosti a příležitosti. Sice události v našem životě už pár dnů, ne-li týdnů prožíváme poměrně intenzivně a do hloubky, ale jedině tak, mají šanci se do nás silně otisknout a zanechat v nás silnou stopu, která nás mění. Pro mnoho z nás se otevírají nové dveře. Věci se dávají do pohybu a i když ještě nevíme, jak některé věci dopadnou a jak se to celé odehraje, věřte, že za chvíli bude jasněji. Je to celé v intenzivním procesu, který má svůj čas.Mějte krásný pátek a víkend!

Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page