top of page

STOP STAV


Krásné pondělní dopoledne.


Dnes tu mám jednu rychlou informační. Chodí mi denně spousta e-mailů a zpráv ohledně objednání, proto píšu takto veřejně.


Přátelé, ať je to pro mě k neuvěření, je to tak. Do konce roku už mám nějakou dobu plno, proto vyhlašuji STOP STAV. Diář na nový rok jsem si v srpnu ještě dosud nekupovala. Ale.. všechno je jednou poprvé, že? Nicméně, nerada bych už teď byla hlavou v dalším roce, když ten letošní je teprve v půlce. Proto na nový rok 2023 budu velmi pomalu a postupně OBJEDNÁVAT PO LÉTĚ, OD ZÁŘÍ.Aktuálně Vás mohu objednat pouze na konzultaci online nebo po telefonu. Zde mám první volné termíny v říjnu, dříve je také plno.


Zároveň i prosím - nepište mi ani nevolejte ohledně toho, jestli se mi nějaký termín neuvolnil a nevezmu Vás jako náhradníka. Seznam náhradníků již existuje a je poměrně dlouhý, takže budu prvotně kontaktovat ty, kteří jsou na čekací listině už nějakou dobu a v případě, že nikdo z náhradníků nebude moci, vyhlásím to veřejně.Děkuji Vám všem za pochopení a přeji Vám krásné letní dny!


Autor: Tereza


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page