top of page

TÝDENNÍ PŘEDPOVĚĎ (12.1.2026 – 18.1.2026)

  • Obrázek autora: Tereza
    Tereza
  • před 2 dny
  • Minut čtení: 2

Krásné pondělní ráno! Vítám Vás u pravidelné, týdenní předpovědi!


Než začnu týdenní konstelace, které nás aktuálně ovlivňují, dovolte mi zmínit něco o hromadných aktuálních energiích, které na nás mají celospolečensky dlouhotrvající velký vliv.


Mnoho z nás, po intenzivním roce 2025, vstupovalo do nového roku s očekáváním, že se situace uklidní a bude líp. Ano, k tomu nás rok 2026 směřuje, ale ještě předtím je třeba očistit vše, co si táhneme z roku minulého. Rok 2026 je rokem nutných změn v každé oblasti našeho života. Práci, financích, vztazích, v přístupu k našim cílům a nastavení v hlavě. Více a více nám může docházet, že proměna našeho života a hlavně nás samotných je opravdu nevyhnutelná a je třeba přijmout fakt, že pokud opravdu chceme vstoupit do nových energií, je třeba i nová energie v nás. Rok 2026 až nápadně připomíná astrologicky období devadesátek. Pravidla se mění rychle a intenzivně, a to často bez předchozího varování. Bude potřeba trénovat žití v nejistotě a mimo kontrolu a přitom nepanikařit. Brát to spíše jako nutnost k tomu, abychom nastavili „to nové“. Protože každý chaos v hlavě i v životě nabízí vždy příležitost mít a žít zdravěji než doposud. Bude třeba dospělá pozice, ne úplně role čekatele, který doufá, že ho něco nebo někdo zachrání, ale spíše vzít to všechno nevyhovující do svých rukou a jednat. To tedy jen na úvod.


Co se týká aktuálních, týdenních energií, tak ten tlak, o kterém jsem psala výše a který nás ovlivňuje z pozadí, souvisí pouze s tím, že se staré obrací do nového a je dobré tomuto procesu nestát v cestě. Stanovujte si hranice, jděte do nových projektů, nebojte se říct a dělat to, co cítíte. Kdy jindy než za těchto energií, které přejí nové cestě – ať už v našem myšlení nebo pak i potažmo v reálných, praktických krocích. Ty mohou být vidět i ve Vašich malých krůčcích, které pak vytvoří jeden velký celek.


Na konci týdne nás čeká vstup planety Venuše do znamení vzdušného Vodnáře a to trochu uvolní naše aktuálně napjaté vztahy a vztahové situace. V neděli večer pak přivítáme první Novoluní roku 2026, které se odehraje v zemském Kozorohu. To po nás chce nový plán, nová pravidla a nový systém fungování. Konstelace přejí přípravě a promyšlenému plánu. Neodkládejte své sny a přání, realizujte je nyní.


Přeji Vám krásný týden!

Tereza

Komentáře


Komentování u tohoto příspěvku již není k dispozici. Pro více informací kontaktujte vlastníka webu.
bottom of page