top of page

 

Věřím, že je důležité se nejprve zajímat v první řadě o sám sebe,

o svou přítomnost, až poté hledat odpovědi v budoucnosti.

 

Poznáme-li sami sebe lépe, dokážeme pak pochopit, proč se nám jisté věci v životě dějí, proč se nám opakují určité situace, proč potkáváme stále stejné typy lidí.. Věřím, že nám život skrze zkušenosti zprostředkovává poznání a mým cílem je při naší společné konzultaci poodkrýt přesně ty informace, které Vám pomohou svou cestu pochopit.


Na sezení pracuji s Vaším sestaveným horoskopem, díky kterému rozklíčujeme zásadní oblasti Vašeho života, úkoly, karmická témata, důvod narození do Vaší rodiny, ale také typy partnerů, které si budete ve svém životě přitahovat a odhalíme důvod prožití si těchto vztahů. Dále nahlédneme do Vašeho data narození a budeme pracovat s čísly a mytologickými symboly dle Jungovské psychoanalýzy, které nám prozradí Vaší cestu zde na Zemi.

 

V neposlední řadě se pak zaměříme na Vaší energii, díky které zjistíme bloky na tělesné úrovni a odhalíme potlačené situace, které brání Vaší mysli a tělu v plnohodnotném žití.

 

Mým cílem je Vaše uvědomění, které napomůže jít po své životní cestě vědomě a stabilně. 

Ve své praxi využívám znalosti tradiční astrologie, karmické astrologie, numerologie, psychologie a čínské medicíny.

Více o tom, co se dá z horoskopu všechno vyčíst: ČLÁNEK ZDE

Rozdíl mezi sezením nad tradiční astrologií a karmickou astrologií: ČLÁNEK ZDE

OSOBNÍ SEZENÍ

OSOBNÍ SEZENÍ

TRADIČNÍ ASTROLOGIE - SEZENÍ NA 1,5 HODINY
 
Pomocí astrologického a numerologického rozboru odkrýváme Vaše silné a slabé stránky, odhalujeme Vaše minulé životy, Vaše role v nich a snažíme se společně přijít na důvod případného karmického zatížení, taktéž Vaše úkoly a poslání, se kterými přicházíte do současného života. Na sezení je ponechán čas na rozebrání Vaší současné situace a témat, ve kterých cítíte potřebu nasměrovat. 

Platí pro první sezení.


MÍSTO SETKÁNÍ: České Budějovice, Praha

Pro České Budějovice platí aktuálně do odvolání STOP STAV. Poradna je do konce roku 2023 plně zarezervovaná. Možné je objednat se do poradny v Praze či na online konzultaci.DÉLKA TRVÁNÍ: 1,5 hodiny
CENA: 1700 Kč

OSOBNÍ SEZENÍ

TRADIČNÍ ASTROLOGIE - SEZENÍ NA 1 HODINU

Doporučuji při opakovaných sezeních v poradně.

 
Pro České Budějovice platí aktuálně do odvolání STOP STAV. Poradna je do konce roku 2023 plně zarezervovaná. Možné je objednat se do poradny v Praze či na online konzultaci.

MÍSTO SETKÁNÍ: České Budějovice, Praha

DÉLKA TRVÁNÍ: 1 hodina
CENA: 1200 Kč

 

OSOBNÍ/

ONLINE SEZENÍ

KARMICKÁ ASTROLOGIE - SEZENÍ NA 1,5 HODINY
 
Proč jste se narodili do své rodiny? Co Vaši předci nezvládli a jaké je tím pádem téma, na kterém máte v rámci rodiny pracovat?  Jaká jsou Vaše stínová témata či zvolené úkoly pro tento život? To vše Vám může prozradit náhled do Vašeho horoskopu skrze karmickou astrologii. 

Zároveň upozorňuji - tato služba slouží pouze pro rozbor karmických témat Vašeho horoskopu, ne hledání řešení Vašich aktuálních životních témat. MÍSTO SETKÁNÍ: České Budějovice, Praha, online

Pro České Budějovice platí aktuálně do odvolání STOP STAV. Poradna je do konce roku 2023 plně zarezervovaná. Možné je objednat se do poradny v Praze či na online konzultaci.DÉLKA TRVÁNÍ: 1,5 hodiny
CENA: 1800 Kč
TELEFONY

TELEFONICKÁ

KONZULTACE

TELEFONICKÁ KONZULTACE
ONLINE KONZULTACE


V případě, že řešíte situaci, která si žádá rychlejší řešení, než jsou nabídnuté termíny na osobní sezení v poradně, je zde možnost využít konzultaci po telefonu nebo přes online komunikační platformu Google Meet.

Platba za konzultaci se hradí předem, po společné domluvě na dohodnutém termínu. 


CENA: 

1200 Kč za 60 minut |1700 Kč za 90 minut | 2400 Kč za 120 minut
 
PÍSEMNÁ

EXPRES

KONZULTACE

EXPRES ONLINE KONZULTACE

V případě, že řešíte situaci, která si žádá co nejrychlejší řešení, je zde možnost využít expres online konzultaci. 
Expres konzultace po telefonu nebo přes Google Meet proběhne ráno nebo k večeru/večer do 3 dnů.
Platba za konzultaci se hradí předem, po společné domluvě na dohodnutém termínu. 

CENA: 

1500 Kč za 30 minut |2500 Kč za 60 minut
 

EXPRES

VÍKENDOVÉ SEZENÍ

EXPRES VÍKENDOVÉ SEZENÍ

Pokud se nemůžete dostavit do poradny v pracovních dnech, je možnost sejít se o víkendu - přímo osobně v poradně nebo skrze online konzultaci.
 

MÍSTO SETKÁNÍ: České Budějovice, Praha, online
 
DÉLKA TRVÁNÍ: 1,5 hodiny
CENA: 3000 Kč

Ceník je platný od 1.1.2023
bottom of page