SLUŽBY PRO VÁS

                                             

PÍSEMNÁ PORADNA

ZAVŘENA

(20.4.2020 - do odvolání)

                                             

Věřím, že je důležité se nejprve zajímat v první řadě o sám sebe,

o svou přítomnost, až poté hledat odpovědi v budoucnosti.

 

Poznáme-li totiž sami sebe lépe, dokážeme pak pochopit, proč se nám jisté věci v životě dějí, proč se nám opakují určité situace, proč potkáváme stále stejné typy lidí.. Věřím, že nám život skrze zkušenosti zprostředkovává poznání. A to přesně vkládám do svých konzultací. Formou dialogu se s Vámi snažím odkrýt ty pravé příčiny. V tom všem mi pomáhá astrologie – postavení Vašich planet, numerologie - vibrace Vašich talentů, darů a ukázání cesty, po které kráčíte a v neposlední řadě Vaše energie, díky které se dokáži vcítit do situací, které zrovna prožíváte. Díky svému daru intuice zjistím, kde je ukrytý problém a pomáhám Vám ho objevit a především pochopit... Mým cílem je tedy Vaše uvědomění, protože to Vás zavede na tu správnou cestu.

Níže Vám představuji typy výkladů, které provádím. Je zde na výběr jak z formy osobního setkání přímo u mne v poradně či z výkladů písemných. Nově je zde provizorně spuštěna služba telefonická konzultace, které je taktéž možno využít.

Věřím, že si vyberete typ výkladu, který Vám bude nejbližší.

V případě nejasnosti ráda zodpovím na Vaše otázky.

                                                                          

PODMÍNKY A INFORMACE k objednání

                                                               

OSOBNÍ SEZENÍ


(1)    

Pokud Vám nezvedám telefon, mám sezení.

Ve velice často případech posílám sms, ať zavoláte v jiný čas.  

Pokud sms nepošlu, zkuste opakovaně volat. 


(2)    

Pokud se objednáte na sezení, ale zjistíte, že nemůžete dorazit, nic se neděje.

Pokud mi dáte vědět více než 24 hodin předem, můžeme se pak zcela nezávazně domluvit na jiném setkání. 


(3)    

Pokud se objednáte a své sezení zrušíte méně než 24 hodin před začátkem konzultace,

příští sezení je potřeba uhradit předem na bankovní účet.


(4)    

Pokud se objednáte a na sezení se nedostavíte, taktéž se do 15 minut od začátku konzultace neomluvíte, sezení je zrušeno.

Do budoucna již nebude žádný termín u mne v poradně možný.


(5)    

Pokud si nejste jistí svým termínem sezení (datem, časem, adresou), napište mi.

Je lepší se ujistit předem, než pak nechat termín propadnout.
 

PÍSEMNÉ ROZBORY


(6)  

 Pokud si objednáváte písemný rozbor, zkontrolujte, zda jste do objednacího formuláře/e-mailu uvedly všechny údaje, které od Vás potřebuji.


(7)    

Pokud uvedete špatné číslo účtu, nenapíšete do poznámky své údaje dle návodu či mi pošlete pouze platbu a žádné informace k objednávce,

písemný výklad nemůže být proveden

a peníze budou do týdne odeslány zpět na Váš účet.

 

TELEFONICKÁ KONZULTACE


(8)  

Pokud se objednáte na telefonickou konzultaci a v čase domluveném pro zavolání do 10 minut od začátku konzultace nezavoláte či neberete telefon, hovor je zrušen a platba propadá. Do budoucna již nebude žádný termín u mne v poradně možný.

 

OSOBNÍ SEZENÍ

ASTROLOGICKÝ A NUMEROLOGICKÝ ROZBOR 
 
Pomocí astrologického a numerologického rozboru odkrýváme Vaše silné a slabé stránky, odhalujeme Vaše minulé životy, Vaše role v nich a snažíme se společně přijít na důvod případného karmického zatížení, úkoly a poslání, se kterými přicházíte do současného života. Na sezení je ponechán čas i na karetní výklad současné situace či vztah mezi Vámi a konkrétní osobou.
Platí pro první sezení.
DÉLKA TRVÁNÍ: 1,5 hodiny
CENA: 1000 Kč

OSOBNÍ SEZENÍ

VÝKLAD KARET
Hodinový výklad probíhá klasickou formou stručného numerologického rozboru Vašeho data narození a nahlédnutí do karet. 
Doporučuji při dalších sezeních. 
DÉLKA TRVÁNÍ: 1 hodina
CENA: 700 Kč

OSOBNÍ SEZENÍ

ROZBOR JMÉNA
Čísla jsou v numerologii klíčem k hledání souvislostí, existujících v lidském jednání a chování. Jsou to jemné energie, kdy každé číslo vibruje v jiné dimenzi, každé je velmi specifické. Numerologicky se tak dá spočítat nejen naše datum narození, ale i jméno a příjmení. Fakt, že tedy jméno ovlivňuje charakter, vlohy a další charakteristiku osobnosti, můžete využít například při výběru jména pro Vašeho potomka, přidání dalšího jména nebo i při změně příjmení.

Rozebereme tak spolu nejen Vaše křestní jméno, ale i příjmení, jak dědičné (za svobodna), tak i příjmení přisvojené (svatba). Tento typ rozboru je vhodný i pro zjištění i tzv. rodové karmy, která při osvojení jména padá i na Vaši osobu.
DÉLKA TRVÁNÍ: 1 hodina
CENA: 700 Kč

OSOBNÍ SEZENÍ

ČIŠTĚNÍ ČAKER, PRÁCE S VNITŘNÍM JÁ
Čakry jsou jemnohmotná energetická centra v našem těle, které můžeme uvolňovat a harmonizovat pomocí meditace, vizualizace, harmonických tónů hudby, použitím barev, drahokamů nebo jiných prostředků. Uvolněním a harmonizací docílíme proudění energie v těchto centrech.

Sezení probíhá po dobu 1 hodiny, je však nutné absolvovat 2-3 sezení pro dokončení terapie (dle rozsahu energetických bloků).
V SOUČASNÉ DOBĚ  Z ČASOVÝCH DŮVODŮ NEPROBÍHÁ! 
 

TELEFONICKÁ

KONZULTACE

TELEFONICKÁ KONZULTACE
V případě, že řešíte akutní situaci a potřebujete se rozhodnout, je zde nově a zatím provizorně zprovozněna služba telefonická konzultace. V zaplaceném čase telefonního kontaktu se můžete ptát na vše, co Vás zajímá.

Aby mohla telefonická konzultace proběhnout, je důležité mě předem informovat ohledné vybrané délky trvání, podle toho bude nalezen volný termín. Po naší společné domluvě je třeba odeslat příslušnou částku za telefonickou konzultaci na bankovní účet č. 215555820/0300, aby mohla telefonická konzultace proběhnout co nejdříve. Do poznámky uvést – telefonická konzultace + jméno a příjmení. Platba bývá připsána na účet nejčastěji do 24 hodin. Pokud platba nebude připsána na účet do domluveného termínu, konzultace nemůže proběhnout a je tímto zrušena. 
CENA: 
300 Kč za 15 minut | 500 Kč za 30 minut | 700 Kč za 45 minut| 900 Kč za 1 hodinu 
1300 Kč za 1 hodinu a půl|1700 Kč za 2 hodiny
 

PÍSEMNÁ

PORADNA

DOTAZY (aktuálně pozastaveno)

Písemný výklad Dotazy spočívá v položení otázky/otázek, na které byste rádi znali odpověď. (Například: "jakou má můj vztah budoucnost?")

Pro objednání tohoto typu výkladu mi prostřednictvím kontaktního formuláře odešlete včetně dotazu/ů i Vaše křestní jméno, datum, čas a město narození. Po odeslání objednávky zaplaťte klasickým bankovním převodem příslušnou částku na bankovní účet č. 215555820/0300 a do poznámky uveďte své jméno a datum narození.

Po přijetí platby na účet Vám přijde potvrzovací e-mail vč. příjmového pokladního dokladu o zaplacení. Výklad tohoto typu posílám nejpozději do 15 dnů od přijetí platby. Jeden dotaz je v rozsahu 1/2 – 1 A4 stránky.

 

Pokud se otázka týká i jiné osoby (např. partnera), je lepší zaslat i její/jeho křestní jméno a datum narození.

CENA: 
400 Kč za 1 dotaz | 600 Kč za 2 dotazy | 800 Kč za 3 dotazy | 
1000 Kč za 4 dotazy | 1200 Kč za 5 dotazů | 1400 Kč za 6 dotazů

PÍSEMNÁ

PORADNA

CELKOVÝ ROZBOR OSOBNOSTI (aktuálně pozastaveno)
Celkový rozbor osobnosti obsahuje numerologické rozebrání Vašeho data narození, astrologické rozebrání planet a domů a vztahy mezi nimi, role v minulých životech, bloky, karmické poslání a úkoly současného života, a důvod narození svým rodičům.  Doporučuji všem, kteří chtějí pochopit svou osobnost, situace, ve kterých se mohou ocitat a tím i poselství jejich života. 
 

Pro objednání tohoto typu výkladu mi prostřednictvím kontaktního formuláře odešlete Vaše jméno, datum a čas narození. Taktéž datum narození svého otce a matky. Po odeslání zaplaťte klasickým bankovním převodem příslušnou částku na bankovní účet č. 215555820/0300 a do poznámky uveďte své jméno a datum narození.

Po přijetí platby na účet Vám přijde potvrzovací e-mail vč. příjmového pokladního dokladu o zaplacení. Výklad tohoto typu posílám nejpozději do 40 dnů od přijetí platby. Rozbor je v celkovém rozsahu 27-40 stránek formátu A4.

CENA: 3 500 Kč

PÍSEMNÁ

PORADNA

KARMICKÝ ROZBOR OSOBNOSTI (aktuálně pozastaveno)
To, do jakého data narození, místa a rodičům se rodíme, není náhoda. Na tento svět přicházíme z několika různých důvodů. Někdo kvůli partnerským vztahům, jiný zase kvůli hledání sám sebe. Ať je to tak, či onak, uvědomit si a pochopit náš úkol zde na Zemi nám může neuvěřitelně pomoci. Díky tomuto poznání se potom můžeme i přesně zaměřit na to, co je v našem životě opravdu důležité. 
 

Pro objednání tohoto typu výkladu mi prostřednictvím kontaktního formuláře odešlete Vaše jméno, datum, čas a město narození. Po odeslání zaplaťte klasickým bankovním převodem příslušnou částku na bankovní účet č. 215555820/0300 a do poznámky uveďte své jméno a datum narození.

Po přijetí platby na účet Vám přijde potvrzovací e-mail vč. příjmového pokladního dokladu o zaplacení. Výklad tohoto typu posílám nejpozději do 30 dnů od přijetí platby. Rozbor je v celkovém rozsahu 8-12 stránek formátu A4.

CENA: 1 200 Kč
Ceník je platný od 1.4.2020
Pro písemnou poradnu od 5.2.2020

Telefon

+420 776 345 235

© 2018 TB Astroporadna

© 2018 by Vaše strategie