SLUŽBY PRO VÁS

                                             

PÍSEMNÁ PORADNA

ZAVŘENA

(20.4.2020 - do odvolání)

                                             

Věřím, že je důležité se nejprve zajímat v první řadě o sám sebe,

o svou přítomnost, až poté hledat odpovědi v budoucnosti.

 

Poznáme-li totiž sami sebe lépe, dokážeme pak pochopit, proč se nám jisté věci v životě dějí, proč se nám opakují určité situace, proč potkáváme stále stejné typy lidí.. Věřím, že nám život skrze zkušenosti zprostředkovává poznání. A to přesně vkládám do svých konzultací. Formou dialogu se s Vámi snažím odkrýt ty pravé příčiny. V tom všem mi pomáhá astrologie – postavení Vašich planet, numerologie - vibrace Vašich talentů, darů a ukázání cesty, po které kráčíte a v neposlední řadě Vaše energie, díky které se dokáži vcítit do situací, které zrovna prožíváte. Díky svému daru intuice zjistím, kde je ukrytý problém a pomáhám Vám ho objevit a především pochopit... Mým cílem je tedy Vaše uvědomění, protože to Vás zavede na tu správnou cestu.

Níže Vám představuji typy výkladů, které provádím. Je zde na výběr jak z formy osobního setkání přímo u mne v poradně či z výkladů písemných. Nově je zde provizorně spuštěna služba telefonická konzultace, které je taktéž možno využít.

Věřím, že si vyberete typ výkladu, který Vám bude nejbližší.

V případě nejasnosti ráda zodpovím na Vaše otázky.

                                                                          

PODMÍNKY A INFORMACE k objednání

                                                               

▪ OBJEDNÁNÍ ▪

Pokud Vám nezvedám telefon, mám sezení. Posílám ale ve chvilce mezi sezeními sms, kdy budu na telefonu. Za celý den mám mnoho zmeškaných hovorů a zpráv, proto netelefonuji zpět, ale posílám informační sms.

Při objednání na sezení potřebuji znát Váš datum a co nejpřesnější čas narození, též město Vašeho narození. Tyto údaje si dopředu připravte.

Doba objednání je dlouhá, zpravidla 3 měsíce. Počítejte s tím, prosím. Ráda bych vyšla vstříc každému, při tak velkém počtu zájemců to ale není možné.

 

▪ OSOBNÍ SEZENÍ ▪

Pro Vaše první sezení si vyhraďte hodinu a půl. Rozebereme Váš horoskop, datum narození dle numerologických výpočtů a podíváme se v jakém životním období se dle planet, čísel a karet právě nacházíte. V rámci tohoto prvního sezení rozebereme nejen Vaše bloky a zatéže, které si přinášíte z minulých životů, ale i ty, které se nastřádaly v životě aktuálním a které Vám braní v plnohodnotném žití (zdravotní bloky, vztahové, finanční,..). Během této hodiny a půl rozebereme zároveň situaci/situace, u kterých vnímáte důležitost se na ně zaměřit.

 

ZRUŠENÍ SEZENÍ:

Pokud víte, že se nemůžete na sezení dostavit, informujte mě co nejdříve předem.

Pokud zjistíte méně než 24 hodin před sezením (či o víkendu a sezení máte v pondělí), že se ke mně nemůžete dostavit, ozvěte se mi a situaci společně vyřešíme. Pokud za Vás seženu náhradníka, ráda Vás objednám na jiný termín a sezení platit nemusíte. Pokud se mi za Vás nikoho nepodaří sehnat, požaduji úhradu propadlého sezení.

Pokud se na sezení nedostavíte (třeba proto, že jste na sezení zapomněli), požaduji v plné výši uhrazení propadlého sezení. 

Pokud se na sezení nedostavíte a svou nepřítomnost neomluvíte, nebo nechcete přebrat zodpovědnost za vzniklou situaci, tedy propadlé sezení neuhradíte, z mé strany již nebude nabídnut žádný další termín.


 

▪ TELEFONICKÉ KONZULTACE ▪

Než se budete objednávat na telefonickou konzultaci, podívejte se na webové stránky ohledně délky trvání a ceny konzultace. V současné době nabízím 15 minutové, 30 minutové, 60 minutové či 90 minutové hovory.

Platba za telefonickou konzultaci by měla být uhrazena nejpozději 48 hodin před naším hovorem (pokud není domluveno jinak). Pokud platba do 48 hodin není na účtě, konzultace je zrušena a Váš termín nabídnut dalším zájemcům.

Pokud jsme domluveni na telefonickou konzultaci a nezvedáte telefon nebo sami nevoláte (podle toho jak jsme domluveni), částka propadá.

PÍSEMNÉ ROZBORY 

 Pokud si objednáváte písemný rozbor, zkontrolujte, zda jste do objednacího formuláře/e-mailu uvedly všechny údaje, které od Vás potřebuji.

    

Pokud uvedete špatné číslo účtu, nenapíšete do poznámky své údaje dle návodu či mi pošlete pouze platbu a žádné informace k objednávce,  písemný výklad nemůže být proveden a peníze budou do týdne odeslány zpět na Váš účet.

    

Písemnou poradnu otevírám vždy jednou za pár měsíců. Nejbližší lhůta pro objednání si písemného rozboru plánuji na začátek listopadu, aby jste mohli písemnými rozbory obdarovat své blízké na Vánoce. O otevření písemné poradny budu včas informovat. Sledujte webové stránky. Děkuji.

Děkuji Vám za pochopení!

 

OSOBNÍ SEZENÍ

ASTROLOGICKÝ A NUMEROLOGICKÝ ROZBOR 
 
Pomocí astrologického a numerologického rozboru odkrýváme Vaše silné a slabé stránky, odhalujeme Vaše minulé životy, Vaše role v nich a snažíme se společně přijít na důvod případného karmického zatížení, úkoly a poslání, se kterými přicházíte do současného života. Na sezení je ponechán čas i na karetní výklad současné situace či vztah mezi Vámi a konkrétní osobou.
Platí pro první sezení.
DÉLKA TRVÁNÍ: 1,5 hodiny
CENA: 1000 Kč

OSOBNÍ SEZENÍ

VÝKLAD KARET
Hodinový výklad probíhá klasickou formou stručného numerologického rozboru Vašeho data narození a nahlédnutí do karet. 
Doporučuji při dalších sezeních. 
DÉLKA TRVÁNÍ: 1 hodina
CENA: 700 Kč

OSOBNÍ SEZENÍ

ROZBOR JMÉNA
Čísla jsou v numerologii klíčem k hledání souvislostí, existujících v lidském jednání a chování. Jsou to jemné energie, kdy každé číslo vibruje v jiné dimenzi, každé je velmi specifické. Numerologicky se tak dá spočítat nejen naše datum narození, ale i jméno a příjmení. Fakt, že tedy jméno ovlivňuje charakter, vlohy a další charakteristiku osobnosti, můžete využít například při výběru jména pro Vašeho potomka, přidání dalšího jména nebo i při změně příjmení.

Rozebereme tak spolu nejen Vaše křestní jméno, ale i příjmení, jak dědičné (za svobodna), tak i příjmení přisvojené (svatba). Tento typ rozboru je vhodný i pro zjištění i tzv. rodové karmy, která při osvojení jména padá i na Vaši osobu.
DÉLKA TRVÁNÍ: 1 hodina
CENA: 700 Kč

OSOBNÍ SEZENÍ

ČIŠTĚNÍ ČAKER, PRÁCE S VNITŘNÍM JÁ
Čakry jsou jemnohmotná energetická centra v našem těle, které můžeme uvolňovat a harmonizovat pomocí meditace, vizualizace, harmonických tónů hudby, použitím barev, drahokamů nebo jiných prostředků. Uvolněním a harmonizací docílíme proudění energie v těchto centrech.

Sezení probíhá po dobu 1 hodiny, je však nutné absolvovat 2-3 sezení pro dokončení terapie (dle rozsahu energetických bloků).
V SOUČASNÉ DOBĚ  Z ČASOVÝCH DŮVODŮ NEPROBÍHÁ! 
 

TELEFONICKÁ

KONZULTACE

TELEFONICKÁ KONZULTACE
V případě, že řešíte akutní situaci a potřebujete se rozhodnout, je zde nově a zatím provizorně zprovozněna služba telefonická konzultace. V zaplaceném čase telefonního kontaktu se můžete ptát na vše, co Vás zajímá.

Aby mohla telefonická konzultace proběhnout, je důležité mě předem informovat ohledně vybrané délky trvání, podle toho bude nalezen volný termín. Po naší společné domluvě je třeba odeslat příslušnou částku za telefonickou konzultaci na bankovní účet č. 215555820/0300, aby mohla telefonická konzultace proběhnout co nejdříve. Do poznámky uvést – telefonická konzultace + jméno a příjmení a platbu hradit nejpozději 48 hodin před naším hovorem. Pokud platba nebude připsána na účet do domluveného termínu platby, konzultace nemůže proběhnout a je tímto zrušena. 
CENA: 
300 Kč za 15 minut | 500 Kč za 30 minut | 700 Kč za 45 minut| 900 Kč za 1 hodinu 
1300 Kč za 1 hodinu a půl|1700 Kč za 2 hodiny
 

PÍSEMNÁ

PORADNA

DOTAZY (aktuálně pozastaveno)

Písemný výklad Dotazy spočívá v položení otázky/otázek, na které byste rádi znali odpověď. (Například: "jakou má můj vztah budoucnost?")

Pro objednání tohoto typu výkladu mi prostřednictvím kontaktního formuláře odešlete včetně dotazu/ů i Vaše křestní jméno, datum, čas a město narození. Po odeslání objednávky zaplaťte klasickým bankovním převodem příslušnou částku na bankovní účet č. 215555820/0300 a do poznámky uveďte své jméno a datum narození.

Po přijetí platby na účet Vám přijde potvrzovací e-mail vč. příjmového pokladního dokladu o zaplacení. Výklad tohoto typu posílám nejpozději do 15 dnů od přijetí platby. Jeden dotaz je v rozsahu 1/2 – 1 A4 stránky.

 

Pokud se otázka týká i jiné osoby (např. partnera), je lepší zaslat i její/jeho křestní jméno a datum narození.

CENA: 
400 Kč za 1 dotaz | 600 Kč za 2 dotazy | 800 Kč za 3 dotazy | 
1000 Kč za 4 dotazy | 1200 Kč za 5 dotazů | 1400 Kč za 6 dotazů

PÍSEMNÁ

PORADNA

CELKOVÝ ROZBOR OSOBNOSTI (aktuálně pozastaveno)
Celkový rozbor osobnosti obsahuje numerologické rozebrání Vašeho data narození, astrologické rozebrání planet a domů a vztahy mezi nimi, role v minulých životech, bloky, karmické poslání a úkoly současného života, a důvod narození svým rodičům.  Doporučuji všem, kteří chtějí pochopit svou osobnost, situace, ve kterých se mohou ocitat a tím i poselství jejich života. 
 

Pro objednání tohoto typu výkladu mi prostřednictvím kontaktního formuláře odešlete Vaše jméno, datum a čas narození. Taktéž datum narození svého otce a matky. Po odeslání zaplaťte klasickým bankovním převodem příslušnou částku na bankovní účet č. 215555820/0300 a do poznámky uveďte své jméno a datum narození.

Po přijetí platby na účet Vám přijde potvrzovací e-mail vč. příjmového pokladního dokladu o zaplacení. Výklad tohoto typu posílám nejpozději do 40 dnů od přijetí platby. Rozbor je v celkovém rozsahu 27-40 stránek formátu A4.

CENA: 3 500 Kč

PÍSEMNÁ

PORADNA

KARMICKÝ ROZBOR OSOBNOSTI (aktuálně pozastaveno)
To, do jakého data narození, místa a rodičům se rodíme, není náhoda. Na tento svět přicházíme z několika různých důvodů. Někdo kvůli partnerským vztahům, jiný zase kvůli hledání sám sebe. Ať je to tak, či onak, uvědomit si a pochopit náš úkol zde na Zemi nám může neuvěřitelně pomoci. Díky tomuto poznání se potom můžeme i přesně zaměřit na to, co je v našem životě opravdu důležité. 
 

Pro objednání tohoto typu výkladu mi prostřednictvím kontaktního formuláře odešlete Vaše jméno, datum, čas a město narození. Po odeslání zaplaťte klasickým bankovním převodem příslušnou částku na bankovní účet č. 215555820/0300 a do poznámky uveďte své jméno a datum narození.

Po přijetí platby na účet Vám přijde potvrzovací e-mail vč. příjmového pokladního dokladu o zaplacení. Výklad tohoto typu posílám nejpozději do 30 dnů od přijetí platby. Rozbor je v celkovém rozsahu 8-12 stránek formátu A4.

CENA: 1 200 Kč
Ceník je platný od 1.4.2020
Pro písemnou poradnu od 5.2.2020

Telefon

+420 776 345 235

© 2018 TB Astroporadna

© 2018 by Vaše strategie