top of page

 

Věřím, že je důležité se nejprve zajímat v první řadě o sám sebe,

o svou přítomnost, až poté hledat odpovědi v budoucnosti.

 

Poznáme-li sami sebe lépe, dokážeme pak pochopit, proč se nám jisté věci v životě dějí, proč se nám opakují určité situace, proč potkáváme stále stejné typy lidí.. Věřím, že nám život skrze zkušenosti zprostředkovává poznání a mým cílem je při naší společné konzultaci poodkrýt přesně ty informace, které Vám pomohou svou cestu pochopit.


Na sezení pracuji s Vaším sestaveným horoskopem, díky kterému rozklíčujeme zásadní oblasti Vašeho života, úkoly, karmická témata, důvod narození do Vaší rodiny, ale také typy partnerů, které si budete ve svém životě přitahovat a odhalíme důvod prožití si těchto vztahů. Dále nahlédneme do Vašeho data narození a budeme pracovat s čísly a mytologickými symboly dle Jungovské psychoanalýzy, které nám prozradí Vaší cestu zde na Zemi.

 

V neposlední řadě se pak zaměříme na Vaší energii, díky které zjistíme bloky na tělesné úrovni a odhalíme potlačené situace, které brání Vaší mysli a tělu v plnohodnotném žití.

 

Mým cílem je Vaše uvědomění, které napomůže jít po své životní cestě vědomě a stabilně. 

Ve své praxi využívám znalosti tradiční astrologie, karmické astrologie, numerologie, psychologie a čínské medicíny.

OSOBNÍ SEZENÍ

OSOBNÍ SEZENÍ

SEZENÍ NA 1,5 HODINY
 
Pomocí astrologického a numerologického rozboru odkrýváme Vaše silné a slabé stránky, odhalujeme Vaše minulé životy, Vaše role v nich a snažíme se společně přijít na důvod případného karmického zatížení, taktéž Vaše úkoly a poslání, se kterými přicházíte do současného života. Na sezení je ponechán čas na rozebrání Vaší současné situace a témat, ve kterých cítíte potřebu nasměrovat. 

Platí pro první sezení.


DÉLKA TRVÁNÍ: 1,5 hodiny
CENA: 1700 Kč

 

OSOBNÍ SEZENÍ

SEZENÍ NA 1 HODINU

Doporučuji při opakovaných sezeních v poradně.

DÉLKA TRVÁNÍ: 1 hodina
CENA: 1200 Kč

 
TELEFONY

TELEFONICKÁ

KONZULTACE

TELEFONICKÁ KONZULTACE
ONLINE KONZULTACE


V případě, že řešíte situaci, která si žádá rychlejší řešení, než jsou nabídnuté termíny na osobní sezení v poradně, je zde možnost využít konzultaci po telefonu nebo přes online komunikační platformu (whatsapp, Google Meet). 

Aby mohla telefonická/online konzultace proběhnout, je důležité mě předem informovat ohledně vybrané délky trvání, podle toho bude nalezen volný termín.

Po naší společné domluvě je třeba odeslat příslušnou částku za telefonickou konzultaci na bankovní účet č. 215555820/0300, do poznámky uvést – telefonická konzultace + jméno a příjmení a platbu uhradit nejpozději 48 hodin před naším hovorem.

Pokud platba nebude připsána na účet do domluveného termínu platby, konzultace nemůže proběhnout a je tímto zrušena. CENA: 1200 Kč za 60 minut |1700 Kč za 90 minut | 2400 Kč za 120 minut
 
PÍSEMNÁ
Ceník je platný od 1.1.2023
bottom of page