SLUŽBY PRO VÁS

Věřím, že je důležité se nejprve zajímat v první řadě o sám sebe,

o svou přítomnost, až poté hledat odpovědi v budoucnosti.

 

Poznáme-li totiž sami sebe lépe, dokážeme pak pochopit, proč se nám jisté věci v životě dějí, proč se nám opakují určité situace, proč potkáváme stále stejné typy lidí.. Věřím, že nám život skrze zkušenosti zprostředkovává poznání a mým cílem je při naší společné konzultaci poodkrýt přesně ty informace, které Vám pomohou svou cestu pochopit. Na sezení pracuji především s Vaším sestaveným horoskopem díky kterému rozklíčujeme zásadní oblasti Vašeho života, úkoly, karmická témata, důvod narození do Vaší rodiny, ale také typy partnerů, které si budete ve svém životě přitahovat a odhalíme důvod prožití si těchto vztahů. Dále nahlédneme do Vašeho data narození a budeme pracovat s čísly a mytologickými symboly, které nám prozradí cestu Vaší duše zde na Zemi. V neposlední řadě se pak zaměříme na Vaší energii, díky které zjistíme bloky na tělesné úrovni a odhalíme potlačené situace, které brání Vaší mysli a tělu v plnohodnotném žití. Mým cílem je Vaše uvědomění, které napomůže jít po své životní cestě vědomě a stabilně. 

                                                                          

PODMÍNKY A INFORMACE k objednání

                                                               

▪ OBJEDNÁNÍ ▪

Pokud Vám nezvedám telefon, mám sezení. Posílám ale ve chvilce mezi sezeními sms, kdy budu na telefonu. Za celý den mám mnoho zmeškaných hovorů a zpráv, proto netelefonuji zpět, ale posílám informační sms.

Při objednání na sezení potřebuji znát Váš datum a co nejpřesnější čas narození, též město Vašeho narození. Tyto údaje si dopředu připravte.

Doba objednání je dlouhá, zpravidla 3-4 měsíce. Počítejte s tím, prosím. Ráda bych vyšla vstříc každému, při tak velkém počtu zájemců to ale není možné.

 

▪ OSOBNÍ SEZENÍ ▪

Pro Vaše první sezení si vyhraďte hodinu a půl. Rozebereme Váš horoskop, datum narození dle numerologických výpočtů a podíváme se v jakém životním období se dle planet, čísel a karet právě nacházíte. V rámci tohoto prvního sezení rozebereme nejen Vaše bloky a zátěže, které si přinášíte z minulých životů, ale i ty, které se nastřádaly v životě aktuálním a které Vám braní v plnohodnotném žití (zdravotní bloky, vztahové, finanční,..). Během této hodiny a půl rozebereme zároveň situaci/situace, u kterých vnímáte důležitost se na ně zaměřit.

 

ZRUŠENÍ SEZENÍ:

Pokud víte, že se nemůžete na sezení dostavit, informujte mě co nejdříve předem.

Pokud zjistíte méně než 24 hodin před sezením (či o víkendu a sezení máte v pondělí), že se ke mně nemůžete dostavit, ozvěte se mi a situaci společně vyřešíme. Pokud za Vás seženu náhradníka, ráda Vás objednám na jiný termín a sezení platit nemusíte. Pokud se mi za Vás nikoho nepodaří sehnat, požaduji úhradu propadlého sezení.

Pokud se na sezení nedostavíte (třeba proto, že jste na sezení zapomněli), požaduji v plné výši uhrazení propadlého sezení. 

Pokud se na sezení nedostavíte a svou nepřítomnost neomluvíte, nebo nechcete přebrat zodpovědnost za vzniklou situaci, tedy propadlé sezení neuhradíte, z mé strany již nebude nabídnut žádný další termín.


 

▪ TELEFONICKÉ KONZULTACE ▪

Než se budete objednávat na telefonickou konzultaci, podívejte se na webové stránky ohledně délky trvání a ceny konzultace. V současné době nabízím 45 minutové, 60 minutové, 90 minutové či 120 minutové hovory.

Platba za telefonickou konzultaci by měla být uhrazena nejpozději 48 hodin před naším hovorem (pokud není domluveno jinak). Pokud platba do 48 hodin není na účtu, konzultace je zrušena a Váš termín nabídnut dalším zájemcům.

Pokud jsme domluveni na telefonickou konzultaci a nezvedáte telefon nebo sami nevoláte (podle toho jak jsme domluveni), částka propadá.

PÍSEMNÉ ROZBORY 

Aktuálně písemné rozbory nevypracovávám.

Děkuji Vám za pochopení!

 

OSOBNÍ SEZENÍ

ASTROLOGICKÝ A NUMEROLOGICKÝ ROZBOR + výklad karet
 
Pomocí astrologického a numerologického rozboru odkrýváme Vaše silné a slabé stránky, odhalujeme Vaše minulé životy, Vaše role v nich a snažíme se společně přijít na důvod případného karmického zatížení, taktéž Vaše úkoly a poslání, se kterými přicházíte do současného života. Na sezení je ponechán čas na karetní výklad současné situace a rozebrání témat, ve kterých cítíte potřebu nasměrovat. 

Platí pro první sezení.


DÉLKA TRVÁNÍ: 1,5 hodiny
CENA: 1500 Kč

Pro klienty navštěvující poradnu pravidelně (cca 1x za 2-3 měsíce) - 1300 Kč

OSOBNÍ SEZENÍ

VÝKLAD KARET

Hodinový výklad probíhá klasickou formou stručného numerologického rozboru Vašeho aktuálního životního období a nahlédnutí do karet. 

Doporučuji při dalších sezeních. 


DÉLKA TRVÁNÍ: 1 hodina
CENA: 1000 Kč
 

OSOBNÍ SEZENÍ

ROZBOR JMÉNA

Čísla jsou v numerologii klíčem k hledání souvislostí, existujících v lidském jednání a chování. Jsou to jemné energie, kdy každé číslo vibruje v jiné dimenzi, každé je velmi specifické. Numerologicky se tak dá spočítat nejen naše datum narození, ale i jméno a příjmení. Fakt, že tedy jméno ovlivňuje charakter, vlohy a další charakteristiku osobnosti, můžete využít například při výběru jména pro Vašeho potomka, přidání dalšího jména nebo i při změně příjmení.

Rozebereme tak spolu nejen Vaše křestní jméno, ale i příjmení, jak dědičné (za svobodna), tak i příjmení přisvojené (svatba). Tento typ rozboru je vhodný i pro zjištění i tzv. rodové karmy, která při osvojení jména padá i na Vaši osobu.


DÉLKA TRVÁNÍ: 1 hodina
CENA: 1000 Kč
 

OSOBNÍ SEZENÍ

ČIŠTĚNÍ ČAKER, PRÁCE S VNITŘNÍM JÁ
Čakry jsou jemnohmotná energetická centra v našem těle, které můžeme uvolňovat a harmonizovat pomocí meditace, vizualizace, harmonických tónů hudby, použitím barev, drahokamů nebo jiných prostředků. Uvolněním a harmonizací docílíme proudění energie v těchto centrech.

Sezení probíhá po dobu 1 hodiny, je však nutné absolvovat 2-3 sezení pro dokončení terapie (dle rozsahu energetických bloků).
V SOUČASNÉ DOBĚ  Z ČASOVÝCH DŮVODŮ NEPROBÍHÁ! 
 

TELEFONICKÁ

KONZULTACE

TELEFONICKÁ KONZULTACE

V případě, že řešíte situaci, která si žádá rychlé řešení a potřebujete se co nejdříve rozhodnout, je zde možnost využít telefonické konzultace. V zaplaceném čase telefonního kontaktu se můžete ptát na vše, co Vás zajímá.

Aby mohla telefonická konzultace proběhnout, je důležité mě předem informovat ohledně vybrané délky trvání, podle toho bude nalezen volný termín. Po naší společné domluvě je třeba odeslat příslušnou částku za telefonickou konzultaci na bankovní účet č. 215555820/0300, do poznámky uvést – telefonická konzultace + jméno a příjmení a platbu uhradit nejpozději 48 hodin před naším hovorem. Pokud platba nebude připsána na účet do domluveného termínu platby, konzultace nemůže proběhnout a je tímto zrušena. 


CENA: 

800 Kč za 45minut |1000 Kč za 60 minut |1500 Kč za 90 minut | 2000 Kč za 120 minut
 

PÍSEMNÁ

PORADNA

DOTAZY - aktuálně nevypracovávám

Písemný výklad Dotazy spočívá v položení otázky/otázek, na které byste rádi znali odpověď (např.: "Jakou má můj vztah budoucnost?") Otázky musí být jasně položené a konkrétní, nelze se zeptat na více věcí a zaplatit pouze za jednu otázku (např. "Jak se bude náš vztah vyvíjet a budete mít spolu děti a baráček?") Také z etických a morálních důvodů nevykládám na osoby, které již s Vámi nemají co do činění či na jiné osoby a jejich životy (např. "Bude má dcera se svým partnerem šťastná?" či "Bude můj bývalý partner s partnerkou co nyní má spokojený?") Pokud se ptáte na zdraví člověka, myslete na to, že se otázka týká vždy jedné osoby, nejde vyložit na celou rodinu (např. "Bude má rodina zdravá?"). Skupinové zdraví neexistuje. :-)

Pro objednání tohoto typu výkladu mi prostřednictvím kontaktního formuláře odešlete včetně dotazu/ů i Vaše křestní jméno, datum, čas a město narození. Po odeslání objednávky zaplaťte klasickým bankovním převodem příslušnou částku na bankovní účet č. 215555820/0300 a do poznámky uveďte své jméno+příjmení+dotazy. Po přijetí platby na účet Vám na Váš e-mail přijde faktura o zaplacení. Výklad tohoto typu posílám nejpozději do 15 dnů od přijetí platby.

Jeden dotaz je v rozsahu cca 1/2 A4 stránky.

 

Pokud se otázka týká i jiné osoby (např. partnera), je třeba zaslat i její/jeho křestní jméno a datum narození (pokud víte i čas a město narození dotyčné osoby, je to ideální).

CENA: 
400 Kč za 1 dotaz | 600 Kč za 2 dotazy | 800 Kč za 3 dotazy | 
1000 Kč za 4 dotazy | 1200 Kč za 5 dotazů | 1400 Kč za 6 dotazů

PÍSEMNÁ

PORADNA

CELKOVÝ ROZBOR OSOBNOSTI - aktuálně nevypracovávám
Celkový rozbor osobnosti obsahuje numerologické rozebrání Vašeho data narození, astrologické rozebrání planet a domů a vztahy mezi nimi, role v minulých životech, bloky, karmické poslání a úkoly současného života, taktéž důvod narození do své rodiny. Tento rozbor doporučuji všem, kdo chtějí pochopit svou osobnost, odhalit své talenty a dary, kterých mohou ve svém životě využít, ale naopak i ty rysy osobnosti, na které je dobré dávat si pozor a vyvarovat se jich. Rozbor Vám nastíní situace, do kterých se budete ve svém životě dostávat a nabídne cestu, jakým způsobem tyto situace řešit. 

Pro objednání tohoto typu výkladu mi prostřednictvím kontaktního formuláře odešlete Vaše jméno, datum a čas narození. Po odeslání zaplaťte klasickým bankovním převodem příslušnou částku na bankovní účet č. 215555820/0300 a do poznámky uveďte své jméno+příjmení+celkový rozbor osobnosti. Po přijetí platby na účet Vám na Váš e-mail přijde faktura o zaplacení. Výklad tohoto typu posílám nejpozději do 40 dnů od přijetí platby. Rozbor je v celkovém rozsahu 35-45 stránek formátu A4.

CENA: 3 500 Kč

PÍSEMNÁ

PORADNA

KARMICKÝ ROZBOR OSOBNOSTI - aktuálně nevypracovávám
To, do jakého data narození, místa a rodičům se rodíme, není náhoda. Na tento svět přicházíme z několika různých důvodů. Někdo kvůli partnerským vztahům, jiný zase kvůli hledání sám sebe. Ať je to tak, či onak, uvědomit si a pochopit náš úkol zde na Zemi nám může neuvěřitelně pomoci. Díky tomuto poznání se potom můžeme i přesně zaměřit na to, co je v našem životě opravdu důležité. 
 

Pro objednání tohoto typu výkladu mi prostřednictvím kontaktního formuláře odešlete Vaše jméno, datum, čas a město narození. Po odeslání zaplaťte klasickým bankovním převodem příslušnou částku na bankovní účet č. 215555820/0300 a do poznámky uveďte své jméno+příjmení+karmický rozbor osobnosti. Po přijetí platby na účet Vám na Váš e-mail přijde faktura o zaplacení. Výklad tohoto typu posílám nejpozději do 30 dnů od přijetí platby. Rozbor je v celkovém rozsahu 15-20 stránek formátu A4.

CENA: 1 600 Kč

PÍSEMNÁ

PORADNA

DĚTSKÝ HOROSKOP (pro rodiče)​ - aktuálně nevypracovávám

Dětský rozbor osobnosti je sestaven především pro rodiče, kteří chtějí znát talenty svého dítěte, poznat jeho kladné vlastnosti, ale i ty, které je třeba minimalizovat.
V horoskopu naleznete vhodné aktivity pro Vaše dítě, jeho citlivé zdravotní oblasti, způsob, jakým s dítětem komunikovat a vést ho životem, taktéž jeho osobnostní rysy, potřeby a touhy. Každé dítě je jiné, každé má své specifické vlastnosti, každé je osobnost. Když však víme, jakou tu osobnost máme doma, můžeme s ní i vhodně pracovat a spolupracovat.
 
Rozbor je vhodný pro rodiče dětí do cca 10 let věku. Od 11 let doporučuji nechat vypracovat celkový rozbor osobnosti, který jde hlouběji do poznání osobnosti. Nastiňuje životní úkoly, důležitá témata v životě, karmu, problematické situace, ale taktéž i vlohy a talenty, které jsme dostali do vínku. 

Pro objednání tohoto typu výkladu mi prostřednictvím kontaktního formuláře odešlete Vaše jméno, jméno dítěte a jeho datum, čas a město narození. Po odeslání zaplaťte klasickým bankovním převodem příslušnou částku na bankovní účet č. 215555820/0300 a do poznámky uveďte jméno + příjmení + dětský horoskop. Po přijetí platby na účet Vám bude vystavena a poslána na e-mail faktura o zaplacení. Výklad tohoto typu posílám nejpozději do 30 dnů od přijetí platby. Rozbor je v celkovém rozsahu 8-10 stránek formátu A4.


CENA: 1 500 Kč
 
Ceník je platný od 1.8.2021