Věřím, že je důležité se nejprve zajímat v první řadě o sám sebe,

o svou přítomnost, až poté hledat odpovědi v budoucnosti.

 

Poznáme-li totiž sami sebe lépe, dokážeme pak pochopit, proč se nám jisté věci v životě dějí, proč se nám opakují určité situace, proč potkáváme stále stejné typy lidí.. Věřím, že nám život skrze zkušenosti zprostředkovává poznání a mým cílem je při naší společné konzultaci poodkrýt přesně ty informace, které Vám pomohou svou cestu pochopit.


Na sezení pracuji především s Vaším sestaveným horoskopem díky kterému rozklíčujeme zásadní oblasti Vašeho života, úkoly, karmická témata, důvod narození do Vaší rodiny, ale také typy partnerů, které si budete ve svém životě přitahovat a odhalíme důvod prožití si těchto vztahů. Dále nahlédneme do Vašeho data narození a budeme pracovat s čísly a mytologickými symboly dle Jungovské psychoanalýzy, které nám prozradí Vaší cestu zde na Zemi.

 

V neposlední řadě se pak zaměříme prostřednictvím Vaší energii, díky které zjistíme bloky na tělesné úrovni a odhalíme potlačené situace, které brání Vaší mysli a tělu v plnohodnotném žití.

 

Mým cílem je Vaše uvědomění, které napomůže jít po své životní cestě vědomě a stabilně. 

Ve své praxi využívám především znalosti tradiční astrologie, karmické astrologie, numerologie, psychologie či čínské medicíny.

 

OSOBNÍ SEZENÍ

SEZENÍ NA 1,5 HODINY
 
Pomocí astrologického a numerologického rozboru odkrýváme Vaše silné a slabé stránky, odhalujeme Vaše minulé životy, Vaše role v nich a snažíme se společně přijít na důvod případného karmického zatížení, taktéž Vaše úkoly a poslání, se kterými přicházíte do současného života. Na sezení je ponechán čas na rozebrání Vaší současné situace a témat, ve kterých cítíte potřebu nasměrovat. 

Platí pro první sezení.


DÉLKA TRVÁNÍ: 1,5 hodiny
CENA: 1500 Kč


Od 1.ledna 2023 - CENA: 1700 Kč

OSOBNÍ SEZENÍ

SEZENÍ NA 1 HODINU

Doporučuji při opakovaných sezeních v poradně.

DÉLKA TRVÁNÍ: 1 hodina
CENA: 1000 Kč


Od 1.ledna 2023 - CENA:
1200 Kč
 

TELEFONICKÁ

KONZULTACE

TELEFONICKÁ KONZULTACE
ONLINE KONZULTACE


V případě, že řešíte situaci, která si žádá rychlé řešení a potřebujete se co nejdříve rozhodnout, je zde možnost využít konzultace po telefonu nebo přes online komunikační platformu. 

Aby mohla telefonická konzultace proběhnout, je důležité mě předem informovat ohledně vybrané délky trvání, podle toho bude nalezen volný termín. Po naší společné domluvě je třeba odeslat příslušnou částku za telefonickou konzultaci na bankovní účet č. 215555820/0300, do poznámky uvést – telefonická konzultace + jméno a příjmení a platbu uhradit nejpozději 48 hodin před naším hovorem. Pokud platba nebude připsána na účet do domluveného termínu platby, konzultace nemůže proběhnout a je tímto zrušena. 


CENA: 

800 Kč za 45minut |1000 Kč za 60 minut |1500 Kč za 90 minut | 2000 Kč za 120 minut


Od 1.ledna 2023 

1200 Kč za 60 minut |1700 Kč za 90 minut | 2400 Kč za 120 minut
 
 
Ceník je platný od 1.8.2021