top of page

LEDEN 2019

A máme tu leden! Vítám Vás u pravidelné, měsíční předpovědi.


Leden je prvním měsícem v novém roce. Jeho prvenství z něj často dělá čas nových začátků a nové cesty. A je tomu opravdu tak. V numerologii je číslo 1 považováno za naprosto něco nového, neotřelého. Něco, co tu ještě nebylo. Lidé s tímto životním číslem jsou inovátoři a úžasní myslitelé a stratégové. Chybí jim však jediné a to, řekla bych, nejdůležitější. Neznají sami sebe.. Jenže právě pro to sem na Zem přišli. Skrze všemožné, až prazvláštní životní situace mají okusit jak hořkost tak i sladkou odměnu. Vedle proher budou vyhrávat. Budou mít všechno a pak zase nic.. A to samé, tuto silnou energii, prožijí i lidé v měsíci lednu. Budou se učit skrze to, co jim přijde z ničeho nic do cesty, budou poznávat sami sebe. Mnohem více než jiné měsíce.

U někoho je také téměř povinností dát si každoroční předsevzetí. Něco si slíbit, být ještě lepší, dosáhnout stavu, kdy si řekneme: jo, zvládl jsem to. Ale kolik lidí je opravdu tak trpělivých a vytrvalých, že svá předsevzetí dodrží? Že vytrvá v jejich plnění a nastaví si to jako svou normu? Moc často se to nestává. A proto je leden připomenutím, že není důležité splnit ty všechny, často nereálné, plány, ale říct si: „Udělám pro to, abych se cítil dobře a šťastný, maximum. A nejenom v lednu, ale i v měsících následujících.“ A proto myslete na to, že se svět nehroutí, když zjistíte, že už Vaše předesevzetí vzala dávno voda. Jde o to se prostě jen zvednout a snažit se dál. A ne udělat si z toho povinnost, ale radost, která Vás vede k ještě většímu poznání o Vás samém. 

BERAN

Berani, pro Vás bude leden především znamením práce. Dá se předpokládat hodně práce, řešení pracovních věcí, ale i možnost se pracovně posunout či začít nějakou novou pracovní aktivitu. Ve vztazích ukazují karty na něco nového – zajímavou příležitost, u některých Beranů v případě že plánují, na těhotenství. Taktéž je to odhalení nebo větší práce na svém talentu.

Novoluní 6.1. přinese zatéžkavací zkoušku v oblasti práce, je třeba být trpělivý a vytrvalý. Pozor na zbytečné plýtvání energie.


 

BÝK

Býci, leden pro Vás nebude úplně pohodovým měsícem. Ve vztazích přináší bouřky a zbytečná nedorozumění a hádky, v práci zase možnost pomluv a klepů, o kterých se doslechnete. Je třeba být opatrný, komu co říkáte, neboť karty ukazují na možnost falešných přátel a nepravých přátelství, které Vás můžou v lednu zabolet a přinést nehezké chvíle. Pozitivním přínosem bude vzdělávání a osobní rozvoj.

Mars aktivuje nepřátele, ale také falešné přátele. Taktéž zde karmicky u všech Býků vytáhne na povrch ego a jejich úkolem je odstranit ho. 

BLÍŽENCI

Blíženci, mám pro Vás malé varování. Tento měsíc si nic neidealizujte a stůjte nohama pevně na zemi. Karty, které okolo Vás stojí ukazují na zidealizované představy, naivitu a malování si krásného příběhu, který ještě ale ani nezačal. Karty ukazují na nečestnost někoho vedle Vás. Buďte obezřetní.

Hvězdy přejí v oblasti přátelství. Díky nim se budete moci dostat tam, kam toužíte. 

RAK

Raci, karty, které kolem Vás jsou ukazují na úspěch, pouze však za předpokladu, že víte, kam jedete. Abyste totiž neměli v hlavě chaos a zmatek, je důležité udělat si plán, a to nejlépe ve všech oblastech. „Čeho chci dosáhnout v práci?, Chci tam, kde zrovna jsem, zůstat?, Mám ještě nějaké talenty, které bych chtěla využít?“ Podobně se zeptat i v oblasti vztahů. „Jsem šťastný/á?, Je ve vztazích něco, na čem je potřeba pracovat?“ a tak dále. Rada tedy je, udělat si v hlavě plán. Ne podrobný, ale takový, který Vám udělá jasno.

Hvězdy jsou nakloněné práci. Nebojte se prosadit a ukázat, co ve Vás je.


 

LEV

Lvi, Vaše karty ukazují v měsíci lednu na nerozhodnost a také na několik možností, ze kterých máte aktuálně na výběr. „Mám udělat tohle? Nebo raději tohle?, Co je vlastně nejlepší?“ Ano, přesně v takovém duchu se první měsíc v roce ponese. Je důležité si první řadě sundat růžové brýle a upřímně se sám sebe zeptat, co je vlastně správně. Protože Vy to víte, jen je dost možné, že to nechcete slyšet. Nezapomeňte však, že nalhávání sám sobě, ať už je to v čemkoli se rozhodně nevyplácí.

Planety přejí vzdělávání se, duchovnu, uzavírání nových smluv a hledání nových zážitků. Taktéž lednový úplněk ve Vašem znamení je nejdůležitější část v roce. Mělo by odejít to, co již nemá dál budoucnost. Bude se řešit oblast dětí, pracovních a životních partnerů.


 

PANNA

Panny, lednové karty ukazují na velice pěkný měsíc. Nic extra se dít nebude, ale pocítíte pohodu, stabilitu, jistotu. Karty mi také ukazují na řešení práce/školy. Jako kdybyste si buď měli nějak více přilepšit nebo Vaše práce šla na novou, lepší úroveň. Leden bude klidným obdobím, především co se týká rodiny a rodinného zázemí.

Novoluní 6.1. ukazuje na rozhodování, na nějakou novou příležitost či přilepšení si, úplněk 21.1. Vám udělá jasno v tom, kam a jak dál pokračovat, především co se týká pracovní oblasti. Hvězdy ukazují na řešení půjčky, investic, dědictví, vše co se týká peněz někoho jiného, zde dejte pozor a buďte opatrní.


 

VÁHY

Váhy, u Vás leden ukazuje na řešení hned několika věcí. Karty kolem taktéž naznačují několik možných výkladů. Co se týká vztahů, je to pocit, jako kdybyste měli málo, jako kdyby Vám něco chybělo a Vy nedostávali tolik, kolik potřebujete. Vyloženě žebrání o pozornost. Karty radí toleranci a trpělivost. Pracovně se nebude dít nic nového, karty ukazují na dávání a opětovné přijímání. Taktéž je zde otevřeno téma financí obecně. Jaký máte vztah k penězům? Co pro Vás znamenají?

Velice důležité bude působení úplňku 21.1. To vnese jasno do Vás samých. Kam dál, co teď. Planety se až nebezpečně přibližují řešení domova, obydlí, změny prostředí. Taktéž není vyloučeno ukončení nějakého přátelství, neboť přichází u Vás v této oblasti velká očista.


 

ŠTÍR

Vaše hlavní téma, v měsíci lednu, Štíři je nedůvěra, ostražitost, bdělost. To můžete cítit i Vy sami, přece jenom Vaše intuice je perfektní. V nějaké své životní oblasti můžete cítit, jako kdyby se schylovalo k něčemu negativnímu. Cítím zde, že budete v něčem na pozoru, jako kdyby se otevřelo něco nepříjemného z minulosti, nějaké Vám nepříjemné téma.

Podle hvězd by si Štíři měli dát do pořádku všechny úřední záležitosti. Mars aktivuje mnoho povinností a mnoho práce, je potřeba si udělat systém.


 

STŘELEC

Střelci, podobně jako u Lvů bude u Vás tento měsíc hlavní téma rozhodování se jak dál. Je dost možné, že Vás současný stav už nebaví, že chcete změnu, že potřebujete žít jinak, uvědomujete si, že toto období trvá už moc dlouho. Karty ukazují, že byste měli více myslet na své sny, na to, dělat si radost, umět se radovat z každodenních maličkostí, objevit v sobě radost.

Velice důležité pro Vás bude Novoluní 6.1. Hvězdy Vám přejí, měli byste proto toho využít. Šance může být v tom, že dáte ve správný čas najevo, co si myslíte, taktéž budete mít hodně energie různé věci změnit. Střelci také budou mít hodně práce, může za to planetka Ceres, která zkouší, zda je jejich energie dávána dobrým směrem. Pokud ano, přijde odměna.


 

KOZOROH

Kozorozi, skvělá karta pro měsíc leden, která přináší lehkost, oslavy, radost, a spoustu energie. Tento měsíc můžete stihnout spoustu práce a ještě se při tom stihnout bavit. Dejte však pozor, aby nebyly oslavy předčasné. Je potřeba si daný čas opravdu dobře rozvrhnout.

Důležité poselství přináší nedělní novoluní 6.1. ve Vašem znamení. To ukáže Kozorohům směr, kudy se mají vydat, taktéž je čeká důležité životní rozhodnutí. Taktéž planeta Mars přináší spoustu energie, která si žádá být dobře využita. Hodně Kozorohů bude zvelebovat svá obydlí a řešit vztahy mezi ženami v rodině.


 

VODNÁŘ

Vodnáři, pozor pozor. Vaše karty ukazují na nebezpečí dané Vaší zbrklostí a nepromyšleností. Dejte si pozor, do čeho vkládáte energii, jakým způsobem pracujete a řešíte komplikace. Karty ukazují na zbytečnou útočnost a nebezpečí chyb zaviněných tím, že se necítíte úplně v pohodě. Ve vztazích karty ukazují na boje, zbytečné konflikty, vznětlivost, v práci na řítění se nějakých nepříjemných událostí, avšak také mnoho energie, která když bude dobře nasměrována, stihnete vše, co potřebujete.

I planety ukazují na nebezpečí. To může číhat mezi falešnými přáteli, usmívajícími se kolegy, kteří spřádají plán, jak Vás co nejlépe obejít. Pozor na psychickou nevyrovnanost. Je potřeba vědět, kam je Vaše energie dávána.


 

RYBY

Ryby, ryby, Vy jste neponaučitelné. Karty na měsíc leden ukazují na snění, romantičnost, iluze a lítání si v oblacích. Což o to, špatné to rozhodně není, ale je také potřeba vědět, kdy už je na čase se zase přenést zpátky na zem. Karty ukazují na uměleckou tvorbu, vyrábění, vyžívání se v umělecké oblastí, tvoření. Ve vztazích buďto zamilované období nebo usmíření, v práci pozor na podvody a falešné kolegy a kolegyně. Věřte své intuici a dobře promýšlejte, komu co řeknete.

V oblasti hvězd jsou otevřená témata práce, financí a kolegů. Ryby jsou nucené podat dobrý výkon, snažit se a ještě vydržet, planeta Ceres je zkouší z toho, co se naučili a zda vše dobře chápou. Peníze jsou taktéž v akci. Ryby mohou utrácet, nakupovat a vydělávat.


 

Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page