top of page

MARS V RAKU (16.5. - 2.7.2019)

Včera to bylo Venuše, která se přesouvala ve znamení. Dnes nám na obloze přechází rudá planeta Mars, která souvisí s naší iniciativou, energií, ale také bojovností. Hezký večer Vám všem!Mars je planetou svobody, nezávislosti, sebeurčení. Planetou, která ukazuje na naši vůli, na postoj, kterým reagujeme na příjemné i nepříjemné. V našem nativním horoskopu je tato planeta velice důležitá, protože se díky ní můžeme dozvědět, jak správně rozvíjet svou vůli, také zda jsme více sobečtí než pomáhající, vzteklí nebo spíše přecitlivělí, ale také jakým způsobem můžeme pěstovat svou odvahu. A to jsou celkem důležité pojmy, co myslíte?


Tato planeta stojí v jednom znamení přibližně měsíc a půl, pak se přesouvá zase dál a takhle projde celý zvěrokruh. Nyní, od dnešního brzkého rána, stojí ve znamení Raka. Jak na nás a naší energii toto znamení zapůsobí?


Úplně jednoduše si to můžete odvodit sami, pokud víte alespoň něco málo o tomto vodním znamení. Raci jsou známi svou senzitivitou, vnímavostí, ale také citlivostí a zranitelností. Vše si berou k srdci, dotkne se jich jakákoli maličkost. Z toho můžeme odvodit, že i my budeme v tomto období náladovější, citlivější a ovlivnitelnější na vnější okolí. Negativně může tato energie zapůsobit, pokud se necháme až moc strhnout svými pocity a emocemi. Pokud se budeme nekontrolovatelně pouštět do všeho, co je kolem. Negativní může být přílišné rozebírání detailů a maličkostí, až moc velká citlivost na vše kolem. Pozitivně toto působení můžeme využít k bádání ve svém nitru, v pokládání otázek a hledání odpovědí. Jelikož je Mars i naše sexualita, s Rakem budeme toužit po dotycích a vzájemné blízkosti.

Počítejte s tím, že se po dobu měsíce a půl budete nejspíše cítit jako na houpačce. Nejen se svými emocemi a náladami, ale také s názory a postoji.


Nejvíce budou ovlivněni Raci, kteří si musí ujasnit co chtějí, jejich energie je vysoce aktivní a je dobré ji moudře využít. Poté všichni ti, co mají ve svém nativním horoskopu Mars v Raku.


Krásný večer!

Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page