top of page

ROK 2019

Milí příznivci stránky, klienti, přátelé,


vítám Vás u prvního článku roku 2019! Dnes máme 1.1.2019 a začínáme psát novou knihu své další životní etapy. Jaká kniha bude? Bude to komedie či drama? To víte jen Vy. Vy jste ti, kdo z velké části knihu píší a tvoří její obsah, ke kterému se pak budou zpětně na konci roku vracet. A proto - žijte každý den upřímně a zcela vědomě. Přemýšlejte nad svými kroky, nad svými náladami.. ať pak na konci roku nejste překvapení a zklamaní.


Rok 2019 bude rokem pod číslem kreativní 3, kartou úžasné CÍSAŘOVNY a osudového VISELCE, a v hlavní roli pod planetami šťastného JUPITERA a morouse SATURNA.


 

NUMEROLOGICKY


Rok 2019 se nachází pod nejšťastnější vibrací ze všech čísel. Jasnou, zářivou trojkou, která do našich životů vnáší více zábavy, optimismu a touhy pořádně žít a číslem 12, ze které trojka vychází, jako symbolem uzavření a nové cesty.


Číslo 3 je nejkreativnější číslo ze všech. Pod jeho energií pocítíme touhu se neustále seberealizovat, sebepoznávat a využít své talenty a dary. Tento rok bude velice plodný a produktivní, neboť vše, co uděláme přinese hned své ovoce. Nebudeme čekat jako jiné roky několik měsíců a roků, ale odměna přijde hned. Trojka je číslo pohybu, chce se hýbat, posouvat, neustále růst. Nebaví jí styreotyp a průměr. Ani nás toto v novém roce bavit nebude. Podvědomě budeme vyhledávat vzrušení, pohyb a změnu, i když se toho budeme chvilkama bát. Naše touha ale zvítězí a my si nebudeme moci v té chvíli pomoct. Náš cíl bude jasný – plnit si sny, dělat si dobře všemi těmi zážitky, které nám neustále budou skákat do cesty. A oni opravdu budou a my je buď přijmeme nebo ne. Toto záleží na nás.


Také je důležité dodat, že číslo 3 je číslem společnosti. Jaká je naše společnost? Jak se jako lidé chováme? K sobě navzájem, k přírodě? Trojka je vedle kreativity a osobního růstu totiž číslem přírody a přírodních zdrojů a bohatství. Pokud si naše společnost neuvědomí, co působí, tento rok se příroda ozve a dá nám dost hlasitě najevo svou nespokojenost. Proto se dají očekávat různé přírodní katastrofy, bohužel však mnohem větší, než ty z předchozích let. Příroda si začne tento rok brát co ji patří a tím nás jako lidstvo bude varovat. Pokud její varování neuposlechneme, dají se v roce 2020 předpokládat události, které si dnes ani neumíme představit. Příroda se bouří a začíná se bránit. Je proto na nás, v čem vidíme pravdu a hloubku. Jestli je důležité hádat se na internetu v komentářích a v hospodách a svalovat vinu na všechno možné, nebo se všichni do jednoho zamyslíme sami nad sebou a začneme něco se svým, často nesmyslným nešetřením něco dělat.


Číslo 12, které působí ne zrovna příjemně, není tak špatné, jak se zdá. 12 je symbolem konce, ukončování, ale tentokrát nevyhnutelného. Minulý rok 2018 nám měl pomoci odhalit pravdu a naučit nás více si srovnávat své priority a hodnoty, nicméně v plno okamžicích nás nechal se rozhodnout. Rok 2019 bude v tomto ohledu více striktní. To co má být ukončeno, tento rok bude a my s tím nepohneme i kdybychom se postavili na hlavu. Podobně jako Viselec na obrázku. Čím déle se ocitneme na hlavě, tím více budeme cítit bezmoc, podobně jako muž na kartě.


Je potřeba taktéž srhnout číslo na konci roku. Minulý rok 2018 byl pod taktem, naší společnosti obávané „osmičky“. Číslo nastolení rovnováhy, síly a také moci. Téma, se kterým nejsme my Češi vůbec srovnaní. Rok 2019 má na konci devítku, která představuje VÍRU, NÁBOŽENSTVÍ, HLOUBKU, DUCHOVNO. A opravdu.. naše společnost nutně potřebuje víru. Národy okolo nás věří v Boha, Aláha, Budhu, věří v moc přírody, věří ve vesmírné energie. A my? My přeskakujeme sem, pak zase tam, cítíme neustálou nestabilitu a nejistotu. Nevěříme. Máme pochybnosti znovu uvěřit, bojíme se, že naše víra bude zneužita vyššími „mocnostmi“ jako v době minulé - církví, státem, těmi, kterým uvěříme. Jsme neuvěřitelně silný národ, ale bojíme se, že uděláme chybu. Bráníme se zuby nehty všemu co je nové a neprověřené. Útočíme na sebe na internetu v diskuzích, komentářích, dělíme se na dva tábory. Jedni hlásají to, druzí zase to. Ale kde je ta pravda? Tu se snažíme najít již po staletí a pořád ne a ne jí najít. Tento rok nás více nasměruje. Ukáže nám sílu. Ne autorit ani mocných lidí, ale naši sílu, sílu, kterou ukrýváme v sobě, ve svém nitru.


 

PLANETÁRNÍ KONSTELACE


Rok 2019 bude především pod dvěmi hlavními planetami, a to JUPITEREM a SATURNEM. Jupiter jako planeta štěstí a hojnosti a naproti tomu věčně nespokojený, avšak velice moudrý SATURN. To je kombinace, co říkáte? I zde však máme na výběr. Svým nastavením a přístupem k tomu všemu, co nám přijde v roce 2019 do cesty se vlastně nevědomky rozhodneme, pod jakými křídly se schováme. Bude to Jupiter nebo Saturn? V roce 2019 bude náš přístup velice důležitý. Jak už jsem totiž psala výše, i ta trojka není pravidlem. Opravdu spokojení budeme, když se naučíme věci přijímat tak jak chodí a nebudeme se bát pustit to, co ve svém životě nechceme. I Jupiter je velice pohyblivý. Chce vzrůšo, změny a neustále nové cesty a příležitosti. Pokud je odmítneme, nevědomky skončíme pod Saturnem, který není spokojen nikdy.


 

TAROT


No a podle karet? Rok 2019 se nachází pod nádhernou CÍSAŘOVNOU a osudovým VISELCEM.

Císařovna jako ženství, laskavá a silná žena si zahraje v našich životech taktéž velkou roli. Císařovna je symbol plodnosti, produktivity. Bude velice důležité pokračovat ve svých plánech, které jsme v minulém roce započali a být v tom všem, co děláme ještě více kreativní, nápadití, svoji. Výborný rok pro ty, kteří pracují v marketingu, umělecké sféře, realitách, ale taktéž i pro ostatní povolání je to symbol možné tvořivosti, která může přinést velkou odměnu. Vyplatí se se tento rok ozvat, nebát se, říct, co si myslíme, ukázat ostatním svůj talent a pracovat na něm, ještě více ho vypilovat. Budeme k tomu mít všechny potřebné nástroje. Očekávejme také tento rok plodnost i ve vztazích. Energie bude přát všem těm, kteří přemýšlí nad miminkem, taktéž je zde možné posunutí vztahu na úplně jinou, novou úroveň. Budeme budovat, zvelebovat svá obydlí, stěhovat se, toužit po domácím teplu. Neměla bych však ale také opomenout říci, že císařovna někdy značí i nevěry. Je to především její pohyblivou energií, která si žádá vybít svou znovuotevřenou vášnivost a touhu. Doporučuji proto si svou vášeň najít v něčem jiném.


A Viselec? To je již zmiňovaný zásah osudu. Někteří lidé a situace prostě budou muset naši životní cestu opustit a my bychom se vůbec neměli bránit. Viselec je nevyhnutelná energie, která jednou za čas přijde všude, kde je potřeba uklidit a udělat pořádek.


 

ZNAMENÍ a jejich hlavní téma:


Berani: kariérní růst a produktivita Býci: pracovní rozhodování Blíženci: láska a kreativita Rak: sebehodnota, řešení rodinných vztahů Lev: láska, minulé vztahy Panna: duchovno, hlubší smysl bytí Váhy: nalezení rovováhy a odstranění chaosu v hlavě Štír: rodina, hledání sám sebe Střelec: finance a rodinný život Kozoroh: práce a zdraví Vodnáři: společnost, kontakty, práce Ryby: láska, sebevědomí


Velice důležitý rok to bude především pro znamení BLÍŽENCŮ a bytosti narozené pod životním číslem 3.


 

Všem nám přeji úspěšný rok 2019, mnoho zdraví, štěstí a lásky. Ať stále myslíme na to, že svými myšlenkami si vybíráme svou životní cestu!


Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page