top of page

VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKÁZKY


Přátelé, blíží se Vánoce a já jako každý rok bych Vám ráda nabídla nové dárkové poukázky.

Pod stromeček můžete svým blízkým darovat poukázku na osobní sezení nebo poukázku na zpracování rozboru jejich osobnosti.


Oba dva typy, které jsou na výběr k zakoupení jsou dárky, které mohou pomoci Vašemu blízkému pochopit a tím tak usnadnit mnoho věcí v jeho životě.OSOBNÍ SEZENÍ


1) ASTROLOGICKÝ A NUMEROLOGICKÝ ROZBOR


Pomocí astrologie a numerologie se v tomto typu výkladu odkrývá nejenom silná a slabá stránka obdarovaného, ale jdeme více do hloubky. Odhalujeme jeho minulé životy, role v nich a snažíme se společně přijít na důvod případného karmického zatížení, úkoly a poslání, se kterými přichází do současného života.

S obdarovaným se domlouvám na termínu individuálně.


DÉLKA TRVÁNÍ: 1,5 hodiny

CENA: 800 Kč


 

2) VÝKLAD KARET


Hodinový výklad probíhá klasickou formou stručného numerologického rozboru a nahlédnutí do karet. Doporučuji zakoupit při hledání řešení konkretního problému.

S obdarovaným se domlouvám na termínu individuálně.


DÉLKA TRVÁNÍ: 1 hodina

CENA: 600 Kč


 

3) ROZBOR JMÉNA


Čísla jsou v numerologii klíčem k hledání souvislostí, existujících v lidském jednání a chování. Jsou to jemné energie, kdy každé číslo vibruje v jiné dimenzi, každé je velmi specifické. Numerologicky se tak dá spočítat nejen naše datum narození, ale i jméno a příjmení. Fakt, že tedy jméno ovlivňuje charakter, vlohy a další charakteristiku osobnosti, můžete využít například při výběru jména pro Vašeho potomka, přidání dalšího jména nebo i při změně příjmení. S obdarovaným rozebereme jeho křestní jméno, ale i příjmení, jak dědičné (za svobodna), tak i příjmení přisvojené (svatba). Tento typ rozboru je vhodný i pro zjištění tzv. rodové karmy.

S obdarovaným se domlouvám na termínu individuálně.


DÉLKA TRVÁNÍ: 1 hodina

CENA: 600 Kč


 

PÍSEMNÉ ROZBORY


Dárkový poukaz na písemný rozbor slouží ke zpracování rozboru dle Vašeho výběru. Obdarovaný mi nejpozději do konečného data platnosti odešle po telefonu či e-mailu své jméno a datum narození (pro některý rozbor je potřeba i čas a město narození). Rozbor mu pak bude odeslán do data, které náleží pro vypracovaní jednotlivých rozborů.1) DOTAZY (3 - 5)


Typ tohoto písemného rozboru slouží pro zodpovězení 3 až 5 otázek, na které chce obdarovaný znát odpověď. Otázky se odesílají na uvedený e-mail, spolu s jménem, datem, časem a městem narození tazatele. Pokud se otázka týká i jiné osoby (např. partnera), je potřeba i její/jeho jméno a datum narození (nejlépe i čas a město narození).


CENA:

600 Kč/3 dotazy

700 Kč/4 dotazy

800 Kč/5 dotazů


 

2) CELKOVÝ ROZBOR OSOBNOSTI


​Celkový rozbor osobnosti obsahuje numerologické rozebrání data narození obdarovaného, astrologické rozebrání planet a domů a vztahy mezi nimi, talenty, dary, minulé životy, karmické poslání a úkoly současného života, věci, na které je potřeba si dávat pozor a důvod narození svým rodičům, narození do dané rodiny.  Doporučuji všem, kteří chtějí pochopit svou osobnost, situace, ve kterých se mohou v tomto životě ocitat a tím i poselství jejich života.  Rozbor obsahuje 20 A4 stránek.


CENA: 2000 Kč


 

3) KARMICKÝ ROZBOR OSOBNOSTI


To, do jakého data narození, místa a rodičům se rodíme, není náhoda. Na tento svět přicházíme z několika různých důvodů. Někdo kvůli partnerským vztahům, jiný zase kvůli hledání sám sebe. Ať je to tak, či onak, uvědomit si a pochopit náš úkol zde na Zemi nám může neuvěřitelně pomoci, díky tomu se potom můžeme přesně zaměřit na to, co je důležité. Rozbor je v celkovém rozsahu 8 stránek formátu A4.CENA: 1000 Kč

 

VÍCE INFORMACÍ:


Tereza

776 345 235


Dárkové poukázky lze předat osobně či odesláním prostřednictvím České pošty.

(Poštovné dle aktuálních tarifů ČP.)

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page